Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tehetek azért hogy eltűnjön a...

Tehetek azért hogy eltűnjön a narancsbőröm?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy nem lehet vele mit kezdeni hogy az ott marad örökre de mondják hogy lehet tenni ellene de hogy mit azt nem közölték :/ Segítene valaki ezzel kapcsban ?
2011. jan. 2. 19:34
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Igen lehet!

Vegyél a fodrászkellékesben Lady Stella Hot gélt.

1200-1500 Ft körül van az ára.Mielőtt használnád radírozd le a problémás területet alaposan vmi durva radírral.

Kend be magad a géllel, tekerd be folpakkal 40-60 perc után vedd le és zuhanyozz le.A bőröd ki fog pirosodni utána ne ijedj meg.1 héten 3 szor ismételd 2 kezelés között 1 nap maradjon ki. 2 hét után várható javulás.

2011. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 12. 21:22
 3/3 anonim válasza:
Nem marad ott örökre, ez nem így van. Én fél év alatt tüntettem el saját magamnak mindenféle méregdrága szalonok igénybevétele nélkül. Nem mentem vele masszőrhöz sem, mert szégyenlős vagyok. Ami nekem segített, és amire esküszöm, azok a krémek, és a masszírozás. Először is lezuhanyozom, majd masszírozóval átmasszírozom magam, jó erősen, hogy kipiruljon a bőröm, ezzel felpezsdül a vérkeringés. Majd bekenem magam bőrfeszesítő krémmel, (így jobban beszívódnak a hatóanyagok)aztán folpakkal jó erősen betekerem magam pár órára. Ami még jó: Dm-be lehet kapni Aromax masszázsolajat kifejezetten narancsbőrre, azt keresd. 1400 Ft az ára. Kb. 7 féle illóolaj, növényi antioxidáns és E vitamin keveréke.
2011. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!