Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne csinálnom vele?

Mit kéne csinálnom vele?

Figyelt kérdés
A pajeszomnál nem csak a hajam van,hanem szőrök is. Mit kéne csinálnom vele? Engem zavar, eddig szőke voltam, akkor nem látszódott.
2010. jún. 1. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nőnek ilyen, kinek jobban, kinek kevésbé.

Én a helyedben nem piszkálnám, nehogy az legyen a vége, hogy idősebb korodban már olyan szőrös legyen az arcod, mint egy férfinak. :)

De ha annyira zavar, akkor esetleg kikérhetnéd egy kozmetikus véleményét.

2010. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem épp az volt a gond,h kicsinek volt,h kis rövid hajam volt, és a nyakamnál meg a pajeszomnál volt,h a fodrász leborotválta:S Mert egyébként,szerencsére, nem vagyok annyira szőrös.:D
2010. jún. 3. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, illetve nem tudom így látatlanban, mennyire dominánsak ezek a kis szőrök... Te mit gondolsz, zavaró annyira, hogy ezentúl "szőrtelenítsd" az arcod? Ha jól értem, szőke kis szőrök ezek, szóval a szőkítés kiesik. Csak ez tényleg "ördögi kör", ha most elkezded leszedni, akkor viszont életed végéig szórakozhatsz vele szerintem... :S

Én ismét azt tudom mondani, hogy egy szakértőt kéne megkérdezni, hogy ő mit tanácsol. ;)

2010. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kozmetikus vagyok!

Ha szőkék a szőrök, akkor valóban kilőve a szőkítés, maximum a gyantát lehetne, de azt is csak ha tényleg annyira zavar. Nekem is vannak kis szőröcskék ezeken a területeken, és ha legyantáznám, akkor mikor el kezdene nőni nem lenne valami esztétikus,nem beszélve arról, hogy gyakori, hogy kipörsen a bőr, vagy benő a szőr, és akkor már tényleg baj lenne. Szerintem ne szedesd le!

2010. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyébként szedsz fogamzásgátlót? attól is lehet..
2010. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szőkék, épp ezaz,h amikor szőke volt a hajam(festett), akkor azt is ki volt szőkítve úgy jó volt. Végülis most se annyira gáz,csak még jobb lenne nélküle:D

Kozmetikussal szőkítsem vagy csinálhatom magamnak lehet vhol megfelelő szőkítőt kapni?

2010. jún. 3. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem először csinálja meg Neked kozmetikus, kb 500 Ft lesz, aztán utána már Te is bátrabban állsz neki!

Kell hozzá vazelin, amivel előtte bekened a területet, hogy a szőkítő ne irritáljon, kell a szőkítőkrém, vagy ha nem találsz, akkor szőkítő por+hidrogén-peroxid!

2010. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!