Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne csinálnom? (Bővebben...

Mit kéne csinálnom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy nap alatt zsíros lesz a hajam. Azt hallottam, hogy a napi hajmosás nem tesz jót, mert a zsírosodás ad a hajnak védelmet. Azonban ha olyan könnyen zsírosodik a hajam, hogy egy nap alatt már az hajmosás után, akkor egy éjszaka alatt képződik akkora zsírréteg, hogy a hajamnak védelmet adjon?


És elvileg vannak olyan samponok, amik vegyszeresek és ezért nem szabad velük naponta hajat mosni. Napi hajmosásra melyik fajta sampon a legjobb? A legjobb is károsítja a hajat valamennyire?


(Bocs hogy a főkérdés nem tartalmazza rendesen a kérdéseim lényegét, de úgy ítéltem meg, hogy ha nem tudom leírni az első bekezdést, akkor nem lenne rendesen megfogalmazva a kérdés, és sajna az első bekezdést nem engedte kiírni a főkérdéshez, mert túl hosszú volt.)


2009. dec. 3. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanez a problémám nekem is. Sok mindent kipróbáltam, de nem segített semmi. A választ mostmár ketten várjuk.
2009. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
húha...ez már súlyos...sztem menj el egy bőrgyógyászhoz....
2009. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fodrászom azt mondja, hogy a samponnak 1, azaz 1 feladata van: tisztítani. Tehát tessék kérem elfelejteni a csilli- vili samponokat, amik ragyogóvá a teszik a hajat, meg egyenesítenek, dúsítanak stb. Ez mind kamu. Tökéletesen elzsírosítják a hajat, ami után még gyakrabban mosod a hajat, tehát még több sampont veszel.


Azt tanácsolta nekem, hogy vegyek sima fodrászsampont, bármelyik fodrászkellékesben van, 1 liter 6-700 Ft- ba kerül.

A haj tőle fényes, sima, nem zsíros, nem ragad.


Egy próbát nektek is megérhet.


(Ő azt mondta, hogy balzsamból vehetek márkásat, amilyet akarok, ici- picit tegyek a hajamra, a hajtöveket messziről elkerülve)

2009. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet kapni ilyen sampont :) nekem bevált :)
2009. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!