Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne csinálnom? Már...

Mit kéne csinálnom? Már nagyon elegem van. Cserébe felpontozlak

Figyelt kérdés

a karomon hátamon meg a mellkasomon ilyen bőrzsínű pattanás szerű dudorok vannak és amikor kinyomom ilyen száraz vmi jön belőlük.szemmel nem látható de zavar ha valaki megsimítja mert érezni hogy ott vannak.meg ha olyan fényviszony van akkor látni is.remélem értettétek.undorodom már magamtól legszivesebben lenyuznám az egész bőrömet.:(

akinek hasonló a problémája az mit ajánl? bőrradíroztam és szoliztam egyik se hozott változást. gyógyszert nem akarok szedni már igyis sokat szedek.köszi a válaszokat.


2010. aug. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális...nekem a naptol jöttek ki.
2010. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kajálásodra kéne odafigyelni. Nézd meg mi történik, ha 2 hétig nem eszel: zsíros ételt (bő olajban sült), olajos magvakat, tejtermékeket, vörös húst, csokit, alkoholt. Nem kell 100%-osan lemondani, csak csinálj egy próbát, hogy amennyire tudod, ezeket elhagyod. Mellé méregtelenítő tea, rengeteg alma (bőrgyógyászom ezt ajánlotta!), és ha pénztárcád nem bánja nagyon, kozmetikushoz is elmehetnél a 2 hét végén.
2010. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elsőnek.sajna 14éves korom óta nem múlik el.máodiknak egy hónapja végre lemondtam minden tartósítózeres kajáról nem nassolok iszok egy csomó vizet és mégse múlik el:s
2010. aug. 26. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem elsősorban a tartósítőszeres kajáról akarlak lebeszélni, olvasd vissza, mit írtam! Tejtermékek, vörös hús, csoki, cukros üdítőket kihagytam, ezeket mellőzd!
2010. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kozmetikus vagy bőrgyógyász. Egyik ismerősömnek is ugyanez volt vagyis hasonló kozmetikushoz ment ő is. Krémet kapott rá.
2010. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát én erről amit leírtál szerintem olyan pattanások helye amit kinyomtál és a dudor ottmarad és a teteje picit bebarnul.sztem menj el egy kozmetikába ott tudnak segíteni.sztem bőrcsiszolással el lehet tüntetni vagy csak halványítani.vagy a bőrgyógyász írhat fel egy olyan gyógyszert ami ha az pattanás azt leszárítja és kell még hozzá venned egy ajakbalzsamot mert szárítja az ajkaid.nemtudom igy h mi a neve:Sde mindenesetre ne nyomkodd!



egy kozmetikus tanuló

2010. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Végre valaki akinek ugyanez a gondja!

(félre ne értsd, nem örülök, hogy szenvedsz, csak erről nem sokat lehet olvasni :S)

Egyébként nekem is évek óta tart és jártam kozmetikushoz is, valamennyit javult, de nem múlt el. Használtam Dalacin-T 1%-os oldatot. Na ez jó ideig használt, aztán gondolom megszokta a bőröm :S

Voltam bőrgyógyásznál, felírta a Differin nevű krémet, ettől semmit sem javult.

Most teafaolaj szappannal mosom reggel-este + ezután bekenem diannával. Nekem most a legszebb az arcom, úgyhogy ezt, vagy esetleg a Dalacin-T oldatot ajánlom. (Tökéletes sajnos nem lesz, de sokat javít.)


15/L

2010. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!