Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok! Válaszolnátok egy...

Szolisok! Válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Eddig még csak álló szoliban voltam, de legutóbb csak a fekvőben maradt hely. Tökre be voltam sz@rva, hogy beszakad alattam... Tudom, hogy hülyeség, de nagyon félelmetes volt bezárva arra a kicsi helyre, és közbe recsegett alattam...

Más alatt is recseg-ropog???? Válaszokat előre is köszi :)


2010. máj. 29. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem vagyok nagy szoliba járos...párszor voltam csak(kifakultam rá 2 hétre)xD:D mindegy...

Igen...alattam is recsegett..habár én nem voltam beszarva hogy beszakad alattam...de recsegett,az tény:D


Ne foglalkozz vele..:D lehet recsegnie kellxD vagy nemtom:D:D

2010. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az csak a műanyag rész,h mocorogsz olyan hangja van,nem történik semmi (kivéve ha vagy vagy 130 kiló,akkor lehet beszakad,de sztem akkor nem is engednék h bemenj:D)


fekvő sokkal jobb,kényelmesebb (bár kevésbé barnit,de nekem jobb)

2010. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia!én eddig még csak párszor voltam szoliba,akkoris fekvőbe és 1x sem recsegett alattam:D
2010. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:DDD nem vagyok 130 kg :D:D

akkkor szerintem magamra sem tudnám csukni :D

lehet nálunk ilyen recsegős...

2010. máj. 29. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

szar, régi gép lehet, ahol voltál, ahova én járok, ott tágas a gép és nem recseg


sztem ha félsz benne, ne menj újra oda, bár leszakadni nem fog:)

2010. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj azzal, hogy recseg-ropog , és dehogy fog beszakadni!
2010. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem fog :DD

csak ráparáztattam magam...

de azért köszi :)))))))

2010. máj. 29. 20:45
 8/8 A kérdező kommentje:
ez a gép is tágas, csak van egy enyhe klausztrofóbiám, aztán ilyenkor kiidegelem magam:DD
2010. máj. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!