Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt közületek valaki...

Használt közületek valaki Differin krémet? Totál szétgyilkoltam vele az arcom.

Figyelt kérdés

Én barom ezdettől napi 2x kentem vele az acnékat, 4 nap alatt kb leszedte a bőrömet az érintett területeken.

Most szünetet tartok, éjszakára neogranormonnal kentem be, ma reggel alaposan hidratáltam, de azért még csíp nagyon.

Járt valaki hasonlóan? Mennyi idő alatt és mitől múlt el ez az állapot?



2017. szept. 15. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én minden este használom kb. 2 hónapja, de sokszor reggel is. Nekem semmi ilyet nem okozott :O viszont szépen halványítja a hegeket.

Lehet el kellene menned bőrgyógyászhoz, hiába nyugtató krém a neogranormon, nem biztos, hogy jót tesz az arcodnak.

2017. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát a te arcod szerencsére bírja, de hiba volt egyből napi kétszer kennem anélkül, hogy tudtam volna, hogy az enyém mennyire fogja szeretni. a neogranormon általában jót szokott tenni az arcomnak, évek óta használom (ez attól független, hogy az elmúlt3 hónapban elkezdtem pattanásosodni, de nem a krémektől. Valószínűleg ki kell majd vizsgáltatnom magam, de addig is örülnék, ha javulna a helyzet az arcomon.)
2017. szept. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!