Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg a 38 éves...

Hogy mondjam meg a 38 éves anyámnak hogy nagyon ciki hogy őszül mint egy 50 éves fél haja ősz pedig jo nő jo alak szép arc és ez sokat ront rajta?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Gondolod, hogy ő nem vette észre?
2017. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért rontana rajta?
2017. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert így kinéz 40 nek festett hajjal meg 30 nak nezne ki. Me ilyen kasszás erzsi tipusu anyukára gondoljatok hanem alakra bombanő szinte nagy mell kerek segg lapos has kis derék , kislanyos az arca nincs semmi ránca . Baratom is mondta hogy anyám a nőverem lehetne ha nem lenne ilyen ősz haja
2017. szept. 5. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Úgy mondd meg neki ahogy ezt most ide leírtad, mi ebben olyan nehéz
2017. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nehogy megsertodjon
2017. szept. 6. 07:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ciki őszülni?

Hasonló korú nő vagyok. 16 évesen kezdtem őszülni. És nagyon rossz, hogy kb. egész életemben festettem a hajam, mert mindenki megszól, hogy őszülök. Most még ráncosodik is! Az agyam eldobom, hogy ott tartunk, hogy "igénytelen", aki 38 évesen 38-nak néz ki, és nem 30-nak!

Én pl mindig szerettem volna hosszú hajat. De sose lesz, mert az állandó festés miatt kiszárad és muszáj visszavágni. Vállig érőnél sose volt hosszabb.

Meg azt is utálom, hogy még nekem kell magyarázkodni azért is, hogy miért festett a hajam. "Miért nem az eredeti színét hagyom meg, biztos nagyon csinos lenne! "

"Hát mert te lennél az első, bammeg, aki azt mondja, hogy az ősz haj igénytelen!"

Elárulom, hogy az ősznél csak ezek a mű világosbarnák és sötétszőkék öregítenek jobban, mert egyáltalán nem lehet természetes hatásút találni.


Az őszülés nem ciki, nem igénytelen, és teljesen természetes dolog. Kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy ciki, hogy az anyád barna vagy szőke. Ez is csak egy hajszín, semmi több.

Valójában öregedni ciki és szégyenletes ebben a szép új világban. :(

2017. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

80% Osztom, én is fiatalon kezdtem őszülni. Hú de jól leírtad.

Amúgy kérdező, rettentő primitív a stílusod...

2017. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Én sem értem hogy miért nem nézhet ki egy 40 éves nő negyvennek?És az ősz haj nem undorító, csak ősz!

Engem mint férfit nem zavarna ha a barátnőm őszülne! (őszül is) Neki viszont gáz hogy őszül és mindig keni/festi. Pedig alig van ősz szála 50 évesen. Egyszerűbb lenne kivagdalni olyan kevés van!

2018. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rémesen borzalmas komplexusod lehet, és ennek szegény anyukád az elszenvedője... Anyukád egy vagány csaj, aki vállalja a természetes hajszínét és nem mérgezi feleslegesen a haját és a fejbőrét, csak mert az idióta gyereke meg a társadalom elvárja... Mi lenne ha pár év múlva valami nyomoronc kitalálná, hogy az igazi afrikai bőr a divat, és mindenki aki nem fekete bőrszínnel rohangál az utcán, az igénytelen és ciki... az agyam eldobom de komolyan.....
2019. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!