Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom megszokni az...

Miért nem tudom megszokni az új külsőmet?

Figyelt kérdés

Levágtam a derékig érő hosszú hajam mellig, majd az államig. Amikor a mellemig ért, az tetszett, de mikor egy órával később folytattam, már nem állt olyan jól. Frufrut is vágtam, de jól sikerült, attól még lehet az a ludas. Vagy lehet, csak én gondoltam ezt, mert még nem sikerült megszokni. Hogyan tudnám átalakítani, vagy mennyit vágjak még, hogy talán jól nézzen ki? Van valami olyan, ami mindenkinek jól áll?

Ovális az arcom, és egyenes, tömött frufrum van. 15/L



#frufru #Hajvàgás
2017. jún. 30. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Grat👏👌
2017. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Elrontottad és én is csak gratulálni tudok hozzá. Amikor a melledig ért a hajad, miért nem mondtad meg a fodrásznak hogy többet ne vágjon? Lesz 1-2 év mire normálisan megnő.
2017. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg amúgy ami még gáz benne, hogy az alja göndörödik.
2017. jún. 30. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azert gondorodik, mert hirtelen megkonnyebbult a fejborod, nem huzza annyira a hosszu hajad.

Vasald ki addig, mig vissza nem all es meg nem szokja.

2017. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy fodrászhoz, csinál neki rendes formát, akkor jól fog kinézni.
2017. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!