Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 25 eves no vagyok, van mar...

25 eves no vagyok, van mar gyerekem is, es meg mindig pattanasos vagyok, mi lehet az oka? Ki segithetne rajtam?

Figyelt kérdés
Voltam mar orvoshoz is,kozmetikushoz is,de ugyanugy vagyok,mit tehetnek,mar orokre igy fogok kinezni?Mi segithetne rajtam?
2008. okt. 15. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez ha nem hormonális probléma, akkor majdnem biztosan táplálkozási. olajos, zsíros, enivalók, olajos magvak, csoki drasztikus elhagyása,eredményes lehet.

Természetgyógyász és /vagy dietetikus sgithetne.

Ha viszont nem ujak jönnek elő hanem régipattanások nyomai vannak, azt lézeresen lehet eltüntetni , kezelni

2008. okt. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer találkoztam egy csajjal, aki azt állította, hogy az FLP Aloe Vera gél szedése, és hasonló arcszesz szüntette meg a problémát. A hegek látszottak közelről az arcán, de normális beszédtávolságból semmi.
2008. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom,nektek nincs ilyen problematok?Ha holnaptol elkezdem a nemcsoki evest,es rengeteg vizet innak,mennyi ido kellene mig vegre rendbe jonne az arcom?Es ha kitisztulna,es megint ennek olyat,ami artana akkor megint pattanasos leszek?Ezt most eleg hulyen fogalmaztam meg.
2008. okt. 15. 01:00
 4/9 anonim ***** válasza:
kb egy hónap, de már egy hét múlva is látszana egy kis javulás
2008. okt. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem soha nem volt ilyen súlyos ez a probléma, hogy ennyire elkeseredjek; de az biztos, hogy ha sok mogyorókrémet ettem, vagy sok csokit, 1-2 nap múlva megnézhettem magam :( Most 27 vagyok, néha még mindig megjelenik 1-2 pattanás az arcomon, de elviselem, mert cserébe sokkal fiatalabbnak látszok a koromnál (22-nek szoktak nézni), nem szárad, nem öregszik a bőröm.

Amit ajánlok, amíg nem sikerül megszüntetni a problémát, a Maybelline Antibakteriell Cover termékek! Fontos, hogy az antibakteriálist válaszd, szépen lefedheted vele a pattanásokat úgy, hogy közben nem károsítod a bőröd, így nem fokozod a gondot!

Azt mondják, még a rendszeres, kielégítő szexuális élet sokat javít ezen a problémán. (Nem vicc!)

2008. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
uccsó válaszadó utolsó mondata igaz!!. Nekem iszonyat csúnya volt az arcom. 5hónapja rendszeres szexuális életet élek,és mindenki meglepődött,és azt kérdezték milyen terméket használok:) érdemes rám nézni a régi arcomat tudván milyen volt. most olyan az arcom,akinek soha nem volt pattanásos. hazudnék ha azt mondanám,egy kettő nem jön elő. de több sosem. és jobban is érzem magam.
2008. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez vagy orokletes vagy a levego szennyezetsegtol is lehet.Az egyik baratnom mikor atkoltozott egy masik varosba, ettol lett pattanasos. esetleg neha probald ki a camillas gozolest is az tisztitja a porusokat.
2008. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanezzel a problémával küzdök, igaz, gyerekem nincs még. Engem a bőrgyógyász vérvételre küldött, abból kiderül, hogy mi a probléma, de nekem sajnos kiderült, hogy ez egy hibás immunreakció, így nemigazán lehet, csak tünetileg kezelni. Lehet, hogy te ennél szerencsésebb vagy, menj el, vizsgáltasd ki magad belsőleg is.
2010. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Nekem is javasolták, hogy ne egyek csokit, de a bőrgyógyász azt mondta, hogy nálam nem az egészségtelen táplálkozás miatt van, a csoki meg amúgy sem befolyásolja, viszont a 2 hónapos csokimegvonás miatt vashiányom lett, szóval ezt gondold át. Arra aztán csokis vastablettát kaptam, tehát kötelezővé vált a csokievés 1 hónapig :)
2010. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!