Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hova tudnék költözni az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudnék költözni az egy éves lányommal egyedül, ha nincs családom? Ki segíthetne?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Most hol laktok?
2010. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Albérlet? Ha nincs pénzed egy komplett lakást fenntartani, akkor talán csak van olyan ismerősöd, aki szintén albérletet keres, és össze költözne veletek. Vagy ha olyan városban laktok, ahol egyetem, főiskola van, akkor valami diáklányt is kereshetsz lakótársnak, az egyik barátnőm is így lakott, két és fél szobás lakásban, volt két lakótársa és a kislányával lakott egy szobában. Kissé szűkösen voltak, de nagyon jófej lakótársakat talált, 2 évig laktak így együtt és nagyon élvezte a dolgot mindenki.
2010. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

anyaotthon!!! keress rá a neten, hogy a mostani lakhelyedhez közel melyik van.

ott akár a kislányod iskolás koráig is lakhattok, ameddig összeszeded magad.

sok sikert

2010. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért az anyaotthont mindig nagy hévvel ajánlgatják azok, akik még sose jártak ilyen helyen... Szerintem aki tudja, elkerüli, hogy ott kelljen laknia. Az egyik barátnőm csecsemőgondozó, és több anyaotthonban is volt gyakorlaton. Mesélt egy-két érdekes dolgot. Nem éppen kultúremberek a lakói, és most még finoman fogalmaztam. Persze vannak szabályok, meg tisztaság van meg ilyenek, de ha csak egy mód van rá, én ilyen emberek közé nem mennék, és nem vinném a gyerekem sem. A lakók többsége cca. 6 általánost végzett, mélységesen tudatlan nő. El lehet képzelni, hogyan beszélnek, hogyan viselkednek.


Szóval az anyaotthon a legvégső megoldás legyen szerintem.

2010. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most hol laktok? És miért kell elkötöznöd onann?
2010. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Albérletben élek a párommal, de ez már finoman szólva sem fenntartható. Borzasztóan megromlott a viszonyunk.

Nem üt-vág, csak rengeteget veszekszünk, és ez már szerintem a lányomnak sem jó.

2010. febr. 18. 14:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyugodt körülményeket szeretnék a lányomnak. Komoly anyagi gondjaink vannak nagyon régóta, és sajnos ebben a párom a leginkább hibás!fiatalok vagyunk, és szerintem már nem tetszik neki a családi élet!
2010. febr. 18. 14:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2010. febr. 18. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is fiatal vagyok(19), mégis a lányom érdekében inkább megpróbálnám rendbehozni a kapcsolatot.

Üljetek le beszélgetni. A legtöbbször már ez is elég.

Ha már próbáltad, és nem segített, akkor én is azt ajánlom, hogy próbálj albérletbe menni.

Az anyaszállások tényleg nem a legjobbak, de végső megoldást nyújt az ilyen helyzetbe került nőknek.

Az ottlakókat nem kellene szidni, nekik is megvan a sz4emélyes tragédiájuk.

2010. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!