Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagy mi segíthetne még, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy mi segíthetne még, ha 28 éves vagyok és már 7éve elutasít minden olyan lány akit vonzónak találok, és senki se tudott még segíteni?

Figyelt kérdés

Lerágott csontok, nincs értelme ha valaki ezeket válaszolja, ezért kár is beszélni róla:


-Keressek olyat aki nem annyira vonzó.

-A vonzó lányok között nincs normális.

-Keressek tovább. - Meddig? Még 50 éves nem leszek?

-Menjek pszichológushoz. Voltam, nem talált hibát, keressek tovább.

-Jöjjek rá én magam. -Hány éves koromra?

-Valami van bennem amit nem szeretnek. -És mért nem mondta még senki a környezetemben? (meg lányok sem)

>De ha mégis lenne olyan lány akit vonzónak találok és találna bennem valami hibát, az szóljon!


Kérem, hogy aki primitív, félnótás vagy tiszteletlen, az ne írjon ide egy betűt sem! Köszönöm.


2010. márc. 22. 15:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
randiguru? most nem poénból
2010. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
te vagy az SoDI?
2010. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
www.chat.hu
2010. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam már: Szórakozóhelyek, tánciskola, chatek, társkereső oldalak.
2010. márc. 22. 15:45
 5/30 anonim ***** válasza:
és hogy nézel ki?
2010. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Keress neten. Akkor legalább biztos, hogy magadért fog szeretni. És esetleg segíthetnek az ottani lányok felfedezni a problémát.
2010. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Talán az lenne a legjobb ha nem minden áron szeretnél barátnőt. Úgy ahogy a férfiak többségénél a nőknél sem jön be az amikor túlságosan nyomulnak. Én sem szeretem ha egyszer nemet mondok akkor is nyomul. Van amikor tényleg csak szimplán nem vagy a csaj esete és ennek nincs megfogalmazható oka. Nyugodj meg és ismerkedj. Ha nem sikerül nem kell elkeseredni folytatni kell tovább. Egyszer csak lesz valaki akinek úgy ahogy vagy bejössz neki. Ez csak egy vélemény a sok közül. Sok sikert. 29/N.
2010. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem akartam mindig barátnőt, csak 21éves korom óta próbáltam meg közeledni lányokhoz. Mégse lett semmi.

Kerestem már mindenhol évek óta.

Csak az normális, hogy évtizedekig csak keresgélek?

Így nézek ki:

[link]

2010. márc. 22. 15:53
 9/30 anonim ***** válasza:
próbálj mondjuk más társaságot keresni.
2010. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen társaságot? és hol? :)
2010. márc. 22. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!