Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagy mi segíthetne még, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy mi segíthetne még, ha 28 éves vagyok és már 7éve elutasít minden olyan lány akit vonzónak találok, és senki se tudott még segíteni?

Figyelt kérdés

Lerágott csontok, nincs értelme ha valaki ezeket válaszolja, ezért kár is beszélni róla:


-Keressek olyat aki nem annyira vonzó.

-A vonzó lányok között nincs normális.

-Keressek tovább. - Meddig? Még 50 éves nem leszek?

-Menjek pszichológushoz. Voltam, nem talált hibát, keressek tovább.

-Jöjjek rá én magam. -Hány éves koromra?

-Valami van bennem amit nem szeretnek. -És mért nem mondta még senki a környezetemben? (meg lányok sem)

>De ha mégis lenne olyan lány akit vonzónak találok és találna bennem valami hibát, az szóljon!


Kérem, hogy aki primitív, félnótás vagy tiszteletlen, az ne írjon ide egy betűt sem! Köszönöm.


2010. márc. 22. 15:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a külsőddel nincs gond, egyszerűen próbálkozz és próbálkozz újra a csajnál aki tetszik, egyszer tuti hogy összejön 100%, tudom hogy rossz érzés ha elutasítanak, én is így voltam, de több mint 30 lány utasított el mire rátaláltam a mostani barátnőmre, és örülök hogy elutasított a többi lány, mert ha nem utasítanak el most talán nem lennék boldog.Nem szabad feladni!

20f

2010. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Te örülhetsz, mert Te 20 éves vagy.

Az a baj, én 7éve próbálkozok és én 28.

Nem próbálkozhatok újra és újra, mert nem lehet, ha: barátja lesz, sosem veszi fel a telóját, nem ér rá sosem, vagy megmondja hogy nem akar tőlem semmit.

Zaklatni meg nem zaklathatok senkit.

2010. márc. 22. 16:12
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam hogy egy csajnál próbálkozz többször, hanem ha egy csaj elutasít fogadd el és hajts rá egy másikra aki tetszik.
2010. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ezt is csinálom ahogy van rá lehetőség, mert ugye nem minden nap vagyok lányok társaságában, pláne akik tetszenek.

Közben meg évek telnek el...

2010. márc. 22. 16:25
 15/30 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem minden ember megtalálja a párját idővel csak nyitott szemmel kell járni és nem feladni. Azt írtad hogy minden olyan lány akit vonzónak találsz elutasít. mi lenne ha olyan lányt keresnél aki direkt nem szimpi és vajon bele tudnál e szeretni vagy megkedvelni mert kiderül h rendes?
2010. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
hüjj de jó pasi vagy!! :) Kár hogy nem találkoztunk pár évvel ez előtt.... :D
2010. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Válts ideált. Ez így elsőre furán hangzik. Én mindig a 185 feletti, 80kg körüli fekete hajú, sötét szemű pasikat hajtottam, de valahogy egy se jött össze. Most boldog vagyok egy 175cm kicsit pocakos szőke kék szemű sráccal. Egyszóval ne a külcsínyt tartsd szem előtt ismerkedésnél hanem a tartalmat.

24L

2010. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül írtam, a kiegészítésnél, hogy "nincs értelme annak, hogy olyannal kezdjek aki nem vonzó". Mert már próbáltam, és ismerem ennyire magamat is, hogy tudom azt hogy csak a vonzó külsejű lenne jó.

Persze másoknál is így van ez, ezzel nem vagyok egy különc, és mégis megtalálják a párjukat és nem egy évtized alatt, 30éves korukra, és nem tudom ők mit tudnak amit én nem, csak jó helyen voltak jó időben?


Külön ideálom meg nincsen (hogy ilyen színű meg olyan színű - ez ma már különben is változtatható)

csak legyen vonzó, mint ahogy más csávókat is látok vonzó nőkkel, nincs ebben semmi rendellenes.

2010. márc. 23. 15:26
 19/30 anonim ***** válasza:
Menj jó helyre, és szard le őket, ne görcsölj
2010. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A kepedet sajnos nem tudta megnyitni a net.De szerintem tul magasra teszed a mercet.A kerdesbe benne van a valasz:minden olyan lany,akit vonzonak talalok.Valoszinuleg a vonzo lanyok nem buknak rad.Egyepkent egy jo sero,egy meno ruha csodakra kepes.Es a legfontosabb a kisugarzas!Ott van Csanyi Sandor,nem kimondottan jokepu,de eszmeletlenul vonzo es sarmos.Neked meg vannak ezek,vagy el tudod jatszani?Vajon amikor te vonzonak latsz valakit,akkor te is sarmos es vonzo vagy,es magabiztos,es vicces,es jol tudsz udvarolni?Vagy csak azt latjak rajtad,hogy nagyon akarsz egy baratnot.A nok az elerhetetlen ferfiakat imadjak.Bennunk is bennunk van a vadaszoszton.Egy kicsit szemezni vele,kerulgetni,stb.Szivbol kivanom,hogy talalj valakit!Addig meg probalkozz csak tovabb,eloszor csak beszelgess valakivel,a kovetkezovel csokolozz,a kovetkezot vidd el moziba,stb.Nem biztos hogy az elso lany,akivel osszejon,az lesz a feleseged!Szorakozz,elj,es soha ne add fel!Mert a remeny hal meg utoljara,hidd el,meg nagyon fiatal vagy!!!
2010. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!