Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagy mi segíthetne még, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy mi segíthetne még, ha 28 éves vagyok és már 7éve elutasít minden olyan lány akit vonzónak találok, és senki se tudott még segíteni?

Figyelt kérdés

Lerágott csontok, nincs értelme ha valaki ezeket válaszolja, ezért kár is beszélni róla:


-Keressek olyat aki nem annyira vonzó.

-A vonzó lányok között nincs normális.

-Keressek tovább. - Meddig? Még 50 éves nem leszek?

-Menjek pszichológushoz. Voltam, nem talált hibát, keressek tovább.

-Jöjjek rá én magam. -Hány éves koromra?

-Valami van bennem amit nem szeretnek. -És mért nem mondta még senki a környezetemben? (meg lányok sem)

>De ha mégis lenne olyan lány akit vonzónak találok és találna bennem valami hibát, az szóljon!


Kérem, hogy aki primitív, félnótás vagy tiszteletlen, az ne írjon ide egy betűt sem! Köszönöm.


2010. márc. 22. 15:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Január óta nem találtál barátnőt? Ezzel a pökhendi stílusoddal, és persze a történeteddel asszem mondhatom: üdv újra itt :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

2010. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok, csak lányként. 28 évesen én is évek óta keresem a párom. Nekem inkább az a bajom, hogy nem akarnak felelősséget vállalni a fiúk. Persze, a külső is fontos, de már kezdem átértékelni a dolgokat... Ja, a képedet nem tudtam megnézni :( Nem nyitja meg. Nem tudom, mi a megoldás, sajnos gőzöm sincs, ha tudnám, segítenék.
2010. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem értem mi az, hogy vonzó?


Gondolom az, hogy azt érzed ez az igazi és olyan mintha vilámcsapás érne?


Ez ritkán adatik meg az életben. Nem akarok okoskodni, de én pont egy éve éreztem azt, hogy egy hihetetlenül vonzó férfival találkoztam. Na persze, akkor már házas voltam. Hetekig mérgelődtem rajta, hogy nem vagyok egyedülálló.

Mert ugye akkor milyen jó lenne.


Szerintem próbálkozhatnál a kevésbé vonzókkal is, hátha történik valami, ami kiváltja a szikrát.


Esetleg házasságközvetítő céghez is fordulhatnál, több szem többet lát.

2010. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Itt a képem újra, ez már működni fog mindig:


[link]


A házasságközvetítő cég az miért jobb mint a netes társkeresők?

2010. ápr. 18. 21:37
 25/30 anonim ***** válasza:

A belinkelt "Miért van az, hogy évek óta senki sem tud semmi használható tanácsot adni nekem, hogy hogyan tudnék olyan lánnyal összejönni aki nekem tetszik?" topikba tényleg jó dolgokat írtak. Érdemes elolvasni. Bár az ottani kérdező nem biztosan egoista. Lehet, önbizalom hiányos is. Vannak akik ezt leplezendő felfújják magukat.


A pszihológusokról tudni érdemes, hogy nem feltétlenűl mondják meg amit észrevesznek. Azért nem, mert azzal esetleg ártanának a páciensnek. Azt hiszem részben ebből az okból nem szoktak őszinték lenni egymással az emberek sem.


Az arcoddal nincsen semmi baj.


Más esetekben már nekem segített egy kissé mazohista módszer. Kerestem egy megfelelő embert aki jó emberismerő de nem jövöttem ki vele. Mivel az illetőnek nem voltam szimpi így a maga módján állandóan visszajelezte bennem a hibákat. Némi értékelés után, lefaragtam a túlzásokat és a felületes tévedéseket majd megtaláltam amit észrevett.

Lehet, valami hasonló a te esetedben is működne.

2010. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
03-22 15:42-esen akkorát röhögtem! :D
2010. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Hol lehet találni olyat aki jó emberismerő és nem jövök ki vele?
2010. ápr. 19. 00:40
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem tudod mi jön le rólad? Görcsösen keresed a "jó nőket" nem a lelki társadat.Ezt biztos sok nő megérzi.Azon kívül gőgös vagy, és csak ezen jár az eszed.Diszkóban, chaten ne ismerkedj szerintem.A házasságközvetítők talán azért lehetnek jobbak,mert ott mindenki házasodni szeretne ugyebár.Járj el kirándulni(csoportokkal).Más ötletem nincs.Hajrá!
2010. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én példáúl az egyik oktatómban találtam meg.

Nagyon tapasztalt, művelt ember. Van egy számomra jó tulajdonsága,bárkinek a szemébe mondja amit gondol. (Igaz, nem szokta elismerni ha téved max annyit mond "én elhiszem, de..." .)

Alapvetően beképzelt mitugrásznak gondolt, és volt is benne igazság.

Az én esetemben például, sokat segített abban, hogy ne mások véleményétől függően dolgozzam hanem magamért.S, hogy ne akarjak mindenáron jobbnak, nagyobbnak mutatkozni annál mint amilyen vagyok.

Fél évembe telt mire megtanúltam tőle a leckét, neehezen ment viszont megérte. S még mindig tanulok tőle csak azáltal mert figyelem. Mind ezek ellenére nem tartom példaképemnek.


Még mindig utál, bár már úgy néz ki nem feltétlenűl akar meghúzni. Pedig rajta volt, de nem érdekel.


Azt ha valaki jó ember ismerő és kegyetlenűl őszinte hamar fel lehet ismerni.

Nem értem, a kérdésed. Hogy, hogy hol lehet találni?

De tudod mit? Eszembe jutott valami. Elég sok helyen vannak önismereti klubbok. Nem mindegyik egyforma hangulatú, kicsit keresgetni kell. Némelyik még ingyenes is. Az a jó az ilyen helyekben, hogy könnyebben az megmondják amit egymásról gondolnak. Ráadásúl, ahogyan az emberek magukról beszélnek és ahogyan viselkednek, olykor magadra ismerhetsz.


Kicsit az az érzésem mint ha valamilyen receptre várnál. annak ellenére, hogy tudod ilyen nem létezik.


Amúgy van valami tipikus pont vagy válasz amikor/ahogyan elutasítanak?

2010. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Igazából olyan csajnak kéne megmondania, hogy mit gondol rólam, aki tetszik nekem és nem akar velem járni, mert aki nem ilyen, az egész más szemmel néz, más dolgokat tart fontosnak rólam.

Csak ilyet sem találok.

Azért is írkálok ide ilyen kérdéseket, hátha véletlenül akad ilyen.

Önismereti klubban elég ritkák lehetnek az olyan nők akiket én keresek...


Ez úgy szokott menni, hogy pl. szórakozóhelyen találkozok olyannal aki tetszik vagy netes társkeresőn találom. De olyan nem szokott lenni, hogy napi kapcsolatban vagyok, vagy mindenképpen összefutnék vele valami üggyel kapcsolatban, szóval szinte el tud tűnni örökre.

Az ismerettségi körömben nincs olyan csaj aki teszene, persze eleve sok csaj sincs.


Volt olyan, hogy megadták a számukat, de sosem vették fel a telót, olyan is, hogy sosem értek rá velem találkozni.

Volt olyan, hogy találkoztunk, jól elbeszélgettünk, de többé nem vette föl a telót, volt olyan, hogy kétszer is találkoztunk, de aztán azt mondta hogy nincs ideje ismerkedni.

Sosem derült ki semmi rossz rólam.

Úgy látom nem volt semmi ami öszekötne minket, hiába tetszett nekem a csaj, mindig a csaj volt a passzív.

Mindig csak telefonos kapcsolat maradt közöttünk, nem tudom milyen varázs szöveget kellett volna neki mondanom, hogy találkozzon velem...

2010. ápr. 19. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!