Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. mennyi élesztőt kell...

Kb. mennyi élesztőt kell megennem a pattanások kezelésére?

Figyelt kérdés
Én kb. egy csipetre gondoltam,de nem tudom hogy ez hogy működik.:S
2008. okt. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Picit többet kellene. De egyszerűbb ha veszel a dm-ben sörélesztő tablettát, és úgy szeded ahogy le van irva. (nemcsak a dm-ben lehet kapőni, szinte bárhol, csak irtam valamit :))
2008. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Élesztőt pattanásokra?:O Érdekes...:) Szerintem jobban jársz, ha elmész bőrgyógyászhoz, és majd ő segít..pl. felír krémet:)
2008. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
használok fekete szappant rá,meg mindenféle krémem van,de itt olvastam h jó a pattanásokra az élesztő,ezért kérdeztem..
2008. okt. 13. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
ezt én még nem hallottam, légyszi írd meg, hogy bevált-e...
2008. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én annyi bohócságot magamra kentem.Voltam bőrgyógyásznál,nem használt,Egy csomó tonicot,kremet,radirt....és még sorolhatnám mit.Egyik sem jött be.Nekem ami hihetetlenül használ,a rendszeres szexuális együttlét. Nekem iszonyat volt mindig az arcom tizenévesen.Most 21 vagyok,és hiszitek vagy nem,szép az arcom.Egyedül a baba testápolót használom,és olyan mint ha sose lett volna pattanásom.
2008. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kb. az élesztő negyedét... vagy ha hatásosabb módszert akarsz akkor reggel vízbe olvassz fel egy egészet vagy felet és idd meg. nagyon rossz ize van, de nekem 1 honap múlva eltüntette és azota se jött még 1 db. se pedig már 2 honapja aba hagytam.. (és elötte borzalmasan nézett ki az arcom..)
2008. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hallottam egy kozmetikustól hogy egy babszemnyit kell belőle enni naponta...
2009. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy mázsát... :D

Nálam ez nem vált be.

2009. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!