Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanások...

Mit ajánlotok pattanások kezelésére?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és van pár pattanás az arcomon, amik engem zavarnak. Igaz, hogy van barátnom, de engem akkor is zavarnak. VAn valami otletetek, hogyan, vagy milyen krémmel lehetne eltuntetni oket?
2011. aug. 9. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
háát a lildben van 1 arctonik ami nagyon jó ilyen kék tubus
2011. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám és nem hatottak az arctisztító szerek meg az erre való készítmények így hát elmentem egy bőrgyógyászhoz az pedig felírt egy antibiotikumot meg egy kenőcsöt és azóta teljesen okés az arcom.
2011. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 IQnindzsa ***** válasza:
0%

Nekem sosem volt ilyen gondom... De szerintem rossz helyen tetted fel a kérdést. Vagy csak dicsekedni akartál h van barátnőd? ;)


Ajánlom a : Szépség és divat > Bőr és hajápolás témát.


ui: De hogy lásd segitőkészségemet :


[link]

2011. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mianeve válasza:
Szaliciles alkoholt próbáld ki! Vény nélkül kapható a gyógyszertárban. De a Garniernek is van vörös áfonya és szalicilsav tartalmú arctisztító családja, de először a szaliciles alkoholt próbáld ki az olcsóbb egy ezresből megúszod. Ha nem válik be akkor próbáld a garniereket. Nekem bejöttek.
2011. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nekem több évig voltak pattanásaim. mindent próbáltam, de a végén bőrgyógyász lett belőle, felírt gyógyszert meg kenőcsöt adott és teljesen letisztult az arcom. most is van, hogy kijönnek néha, de egy két nap és elmúlnak. most direkt pattanásokra való arcleomosó szappant használok meg amit a bőrgyógyász írt fel. amúgy az egészségesebb táplálkozás is sokat segít.


szerintem megéri elmenni bőrgyógyászhoz. :)

2011. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat és nem dicsekedni akartam. Nem szoktam. Bőrorvosnál voltam én is, de amit ő adott, attól csak kipirosodott az arcom, és kiszáradt a bőröm :S
2011. aug. 9. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem gyógyszertárb a kérj valamit az mindig jó
2011. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az a gyógyszer mellékhatása,ha kiszárad a bőröd és piros lesz, kenegesd valami arcápolóval éjszaka és igyál sok vizet, sajnos ezért is meg kell szenvedni :S
2011. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dermofil paszta

Dde előtte le kell mosni az arcot langyos vízzel

2013. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!