Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok pattanások...

Mit javasoltok pattanások kezelésére és megelőzésére?

Figyelt kérdés

Ha van rá mód, elsősorban a természetes vagy kevesebb mesterséges anyagokat tartalmazó "szerekre" gondolok, persze az árat is figyelembe véve.


Így hát szükségem volna egy olyan tonikra, ami lehetőleg nem tartalmaz alkoholt, feltéve ha van ilyen, és használhatom biztonsággal minden este.

Valamint valami arctisztító, lemosó sem ártana, szintén mellőzve az ilyen Garnier meg Clean&Clear cuccokat...


Ez csak hiú ábránd, vagy nagyon drágák, avagy drogériában is találok ilyesmit, avagy gyógyszertárban?


Nem feltétlen konkrét termékre gondolok, hanem hogy ilyen termékeket pl. tudok-e venni drogériában, léteznek-e ilyenek, drágák-e, meg persze ha ajánlotok vmit, azt is elfogadom


2009. dec. 23. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Clean&Clear nekem tökéletesen bevált.. :D
2009. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az lehet, csakhogy ezek a cuccok teli vannak mindenféle mesterséges hülyeséggel, amik allergiás reakciót is kiválthatnak....gyakran többet ártanak, mint használnak...


az arctejről pl. mit gondoltok? az valóban "vmi" tej, vagy csak a nevében? illetve ugye a tonik...

2009. dec. 23. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En elmentem a borgyogyaszomhoz,mivel,hogy az arcomon,a labamon,a mellkasomon,a hatamon voltak pattiaim.ugy,hogy orulj,hogy nem ennyi pattid van.En Roaccutan gyogyszert szedtem,es be is valt!ajanlom!az egyik baratnomnek meg kicsit pattis az arca,o minden reggel,meg lefekves elott mossa az arcat,szappannal.Ezt is ajanlom!


orulok ha segithettem!

2009. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szappan próbáltam, gyógyszerre meg nincs szükségem, lévén annyira nem vészes a helyzet...
2009. dec. 24. 01:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig bajom volt a pattanásokkal, nem sok volt rajtam, csak 1-2 jött mindig elő, pedig én rendszeresen ápoltam, de nem tudtam véget vetni az állandó körforgásnak, elmúlt az egyik, jött elő másnap egy másik. Vagy egy hónapja vettem egy ózonos bőrtisztító készüléket, és nekem nagyon bevált. Én is fórumokon olvastam róla, dicsérték nagyon. Minden nap használom, azóta nem jött elő egy gyulladt pattanás sem, csak ilyen nagyon pici, ami egy nap alatt eltűnik. Ha reggel felébredtem mindig zsíros volt a bőröm, ez is megszűnt. Semmilyen krémet nem használok rá mostanában, tehát megtérül az ára, mivel nem költök drága kencékre már. Itt egy link, így néz ki:

[link]

2009. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ,de végre örülnék egy használható ötletnek is, ami nem kerül tízezrekbe..írtam ,hogy milyen tonikra és arclemosóra van szükségem, azzal kapcsolatban várom az ötleteket
2009. dec. 24. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
La roche posay termékek drágák, de megtérül az áruk, jók, és kíméletesek.
2009. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!