Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennap mosom a hajam,...

Mindennap mosom a hajam, annyira zsírosodik. Hogyan állítsam helyre?

Figyelt kérdés
sajnos már próbnáűltam gy h egy hétig nem mostam hajat még nyáron amikor itthon voltam és nem látta senki utána megmostam de egy nap után ugyanolyan zsíros lett...ráadásul szőkés-barna és vékonyszálú se nem göndör se nem egyenes és nemtudom mit lehetne vele kezdeni...zsírosan nem hagyhatom mert undorítóan meglátszik de ah meg így folytatom h mindennap mosom csak még inkább rontok a helyzeten..mit javasoltok?
2008. okt. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján hajgyógyászt javaslok, mert gondolom, kipróbáltál már minden bolti vackot. Vagy kérdezd meg a fodrászodat. Én egy időben nem jártam fodrászhoz, magam festettem, vágatni meg nem nagyon vágattam, és mindig zsíros volt a hajam. Most találtam egy jó csajszit kb. 1 éve, és nagyon klasszul rendbe rakta a hajamat, így magamnak is meg tudom itthon csinálni.
2008. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mindennapi hajmosást nem hagyod abba, soha nem múlik el a zsírosodás. Ez egy természetes védekező reakció (persze lehet betegség is).

1 hét próba kevés - legalább 2 kell hozzá. Közben tiszta vízzel szabad mosni (és ugyanúgy megszárítani).

2008. okt. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszer egy hétig kipróbáltad? Felesleges volt... Több hétig folyamatosan kell húzni kezd először ugy, h 2 naponta mosol hajat.Ne hajszárítóval szárítsd, hanem csavard be egy törülközőbe.
2008. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a sok folyadék fogyasztását ajánlom.Így nemcsak a hajad nem lesz zsíros,de a bőröd is szép lesz.Ne moss túl gyakran hajat.Elég hetente egyszer.Ha hajszárítóval szárítod a hajadat,akkor mindig a hajtő irányából fújd a levegőt,ne pedig ellentétesen...
2008. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne moss hajat minden nap, mert még jobban fog zsírosodni! Pár éve én is beleestem ebbe a csapdába, hogy minden nap hajat mostam, és a hajam egyre csak zsírosabb lett...

Aztán elkezdtem kétnaponta, később háromnaponta hajat mosni, most pedig ott járok, hogy elég hetente egyszer. Még a hetedik napon is ki merek menni az utcára! :) A hajam pedig köszöni, nagyon jól van, jobban, mint eddig bármikor! :)

2008. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!