Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnek? Ez normalis?...

Mit tehetnek? Ez normalis? Nolni fog meg uj hajam, vagy kopasz leszek?

Figyelt kérdés

Gimis eveim alatt eredeti hajszinem szokes barna volt hosszu gondor hajam colt majd egyetemes eveim alatt levagattam vallig eroig es vorosre festettem 4evig volt szep voros a hajam,mindig fodrasz festette ,vagott a vegebol ha kellett,mindig apoltam. Majd egyetem vege fele meguntam es szokere festettem a fodraszommal,es elegge elcseszte voroses szoke lett,sarga,voros foltokkal bagyon csunya lett meg az allaga is,aztan egy omberevel korrigaltattam,majd ujra elcseszte egy fodrasz a norveg szokevel,majd a hugom(aki fodrasznak tanult)kekes feketere festette mert egyszeruen mar nem tudtam mit kezdeni vele. Aztan elkezdte ledobni a feketet azota ritkul a hajam semmit nem tudok kezdeni vele latszolag es erezhetoen kevesebb hajam lett mit tehetnek,fog valtozni?adjatok tippeket

Koszonom


2017. jan. 7. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Nagyon aggodom,hogy vegul kihullik az osszes,es kopasz leszek...ez lehetseges??:(

Sehogy sem jo ,ha megmosom borzasztoan all,vagy hajcsavarokat,vagy a hajvasalit kell haaznalnom hogy kinezen valahogy....bar tudom ez is rossz,de mit tehetnek?:( nagyon el vagyok keseredve

2017. jan. 7. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Fog új haj nőni de őszintén, muszáj ennyi szarságot tenned a hajaddal? Mikor hagyod abba?
2017. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nincs mondjuk hormonális probléma, vagy ilyesmi,akkor fog, de én a helyedben levágatnám eléggé rövidre, és nem festeném szarrá. akkor fog nőni.
2017. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy ideje mar nem teszek vele semmit csak apolom,neha egyszer ketszer vadalom,es gondoritem hajcsavarokkal,amikor mar nagyon kezelhetetlen,es nem tudok mar mit kezdeni vele...nem is festettem ujra a 6hetente festest is kihagytam,varim hogy lenojjon,es visszakapjam az eredeti hajszinem,majd nemsokara vagatom is...koszonom a valaszokat
2017. jan. 8. 01:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!