Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy piros folt az orromon,...

Van egy piros folt az orromon,2 hónapja nem múlik el mit tehetnék, hogy végre normális legyen?

Figyelt kérdés

Az egész egy óriási pattanással kezdődött lassan több mint 2 hónapja. Nagyon csúnya volt, úgyhogy kamillás gőzölés után kinyomtam, de ilyen genny szerű dolog jött belőle, teljesen folyékony aztán rengeteg vér. Még párszor ki kellett nyomni mire elmúlt ez a ?gennyedzés? majd begyógyult a seb. Azóta piros és érintésre érzékeny. (Még sebészeten is voltam de azt mondták majd elmúlik.)


Ezeket próbáltam:

-arcszesz

-aknesol

-betadin krém

-svédkeserű csepp


Szóval, piros érzékeny és kicsit duzzadt (már nem annyira feltünő). Mit tanácsolnátok?



2013. okt. 31. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

én pálesszal kentem az ilyeneket és elmúlt egyből.

A te eseteben azért nehezebb, mert nagyon nagy seb volt rajta, de szerintem magától is elmúlna.

2013. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!