Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalót hogyan választottat...

Hajvasalót hogyan választottatok? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés

Ha nem, mi a gond vele?


Milyen árkategóriájú a jó?


2016. dec. 17. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

3. Hajvasalomat gyűrőm.

Mind Remington, keramia lapos.

Mind fekete, fokozatállitos volt. A lapjuk arany szinu. Pontosan nemtudom a nevet, de remingtonban sosem csalodtam.

Pótnak van egy masik markaju, rozsaszin es citromszínű. Majd leirom holnap a nevet, azt negy eve vasaroltam 7000.- èrt

Sosem volt vele gond. Nem húzza a hajamat sem. Ha megyek valahova ezt viszem vagy ilyesmI.

:) a remingtonok minden 10-12ezer koruliek/felettiek.

Az ùjabb 1,5èves 11000Ft volt Euronisc ben szereztem be.:)

2016. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én remingtont vettem, nekem az a legszimpatikusabb a hajvasalók közül, próbáltam olyat választani, ami jól egyenesít, utána néztem a neten.

Nálam fontos szempont, hogy legyen rajta fokozat állító, és megpróbáljam a legalacsonyabban használni, de ha szükséges akkor tudjam akár maximálisan is.

Számomra az is fontos, hogy kerámia lapos legyen, és strapabíró.

Továbbá én olyan hajvasalót néztem, amiben vannak ápoló olajok és közben ápolja a hajam.:)

REMINGTON S8500 SHINE THERAPY

Én még régebben vettem és azóta is nagyon szeretem, bár már nem is nagyon vasalom a hajam. ^^

2016. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A rendes tömeggyártás jó mindenre az megoldana mindent.
2016. dec. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!