Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elégedettek vagytok? Mik a...

Elégedettek vagytok? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Vettem DM-ben Balea arctejet, és krémet éjjelre, és nappalra, meg szemkörnyékápolót. Nem drágák, de gondoltam mert Ausztriában gyártják, és az ausztriai dolgok elég minőségesek, megér egy próbát. Mik a tapasztalataitok a Balea márkával?

2012. nov. 9. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a Balea márkát, de arcápolás terén nem nagyon vált be. Vettem Balea Young lemosó gélt (rózsaszín pumpás csomagban van), de nekem nagyon szárította a bőrömet, nem szerettem használni. Ugyanebből a fajtából van arckrémem, attól mindig pattanásos leszek, úgyhogy most kézkrémnek meg testápolónak használom. Volt tonikom, az nem volt rossz, de utána mindig ragacsos volt tőle az arcom. Az arctej egész jó volt, csak az meg nekem túl zsíros. Az Aqua arckrémjüket eléggé dicsérik, azt majd lehet kipróbálom, de most inkább egyelőre maradok a L'Oreal termékeknél, nekem azok váltak be leginkább.
2012. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a Baleát, az egyik kedvenc márkám! Viszont nekem a testápolóik, dezodorok tusfürdők, samponok, hajbalzsamok a kedvenceim. Utóbbi kettő szilikonmentes és imádja a hajam őket. :-) Árban is elfogadhatóak, de az tény, hogy sminkes termékekben gyengébb.
2012. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :) Eddig nekem beválik az arcápolójuk is :) ( arctej, nappali és éjjeli krém meg az algás szemkörnyékápoló)

Örülök, mert eddig nem nagyon volt jó a bőrömre semmi. Próbáltam Niveát, Garniert, Neutrogenát, Vichyt, Biodermát, gyógyszertári dolgkat, Ihtiolos, és teafaolajas szappant, valamint simána teafaolajat tonikba. Elég problémás bőröm van, viszont nagyon érzékeny. Képes egyik napról a másikra kiszáradni, és foszlani :(

Ügyeltem arra, hogy normál és vegyes, valamint érzékeny bőrre is megfelelő Balea termékeket válasszak. Remélem nem csalódokk benne. Egyébként tényleg nagyon kedvező az ára. A testápolójukat már próbáltam én is, azt nyáron használtam. Olyan kókuszos, csillámos volt :) Valami Summer is volt a neve, az tetszett. A sampont és egyéb hajápolókat nem próbáltam még, de szeretném kipróbálni.

Köszönöm nektek a válaszokat :)

2012. nov. 11. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! :-)
2012. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!