Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra melyik a...

Töredezett hajra melyik a legjobb sampon tapasztalataitok alapján?

Figyelt kérdés
Tudom h a töredezett haj ellen az olló a megoldás, csak, hogy ne legyen rosszabb.
2012. szept. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Dove sampon...the best... és sokkal puhább is lesz tőle a hajad! ajánlani tudom a balzsamját is...nekem tökéletesen bevált!
2012. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Nivea Long Repairt használok ,meg annak a balzsamját + sárga gliss kur spray-t. Nekem gyorsebben nő a hajam (vagy csak úgy tűnik), nyil egyenes és egyáltalán nem töredezik. (pedig régen rengeteg gondom volt vele)
2012. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a Gliss Kur vált be. Sampont és balzsamot is azt használok :) Pedig száraz, göndör hajam van, de ezektől nem szálkásodik és rendszeres vágás mellett sokkal kevésbé törik. Plusz mostanság használok a végeire ricinusolajat, alig pár percig hagyom fent rajta (néha átszaladok az egész hajamon is, hogy jó puha legyen), az nagyon helyre tudja rakni. Esetleg nézz házi hajpakolásokat, regenerálókat.
2012. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hová tűnt innen a válaszom?????

Mi rosszat írtam??

2012. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!