Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya ha látszik, hogy...

Csúnya ha látszik, hogy milyen szőrös lenne a lábam?

Figyelt kérdés
Fehér a bőröm,viszont erős,fekete,sűrű szőr borítja a teljes lábamat. Leborotváltam,de így is látszik,mert nagyon pöttyös.A sok fekete pont elüt a bőröm színétől.L.

2016. nov. 14. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, a te lábad, akinek nem tetszik, ne nézze. A bőr normál állapota, hogy szőr nő belőle, oké, én se járok vastag bundával a lábszáraimon, de azért a helyét már ne szégyelljük...!


Ha simábbat akarsz, akkor epilátor/gyanta. Attól gyengül is a szőr, és ha szerencséd van és bírja a bőröd, akkor a pöttyök is halványabban látszódnak.

2016. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, annyira nem látszik messzebbről ám. Közelről meg nem fogja senki nézegetni, még a pasid sem.


Nekem is ilyen, én azt szoktam csinálni, hogy körömvirágkrémmel vagy neogranormonnal kenem a szőrbenövések utáni hegeket, amikor épp nem borotválom.


Epilátortól benő az összes szőröm és még vörös és sebes is lesz az egész, úgyhogy nem éri meg nekem.

Gyantát meg győzzem kivárni medvebundával a testemen és addig ne menjek emberek közé? Hát nem túl életszerű.

Otthoni gyantázószett pedig letépte a bőröm, hiába követtem pontosan az utasításokat.

2016. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanezzel átkozott meg a genetika, szerintem nagyon csúnya. Lehet, hogy más észre sem veszi, de engem zavar. Még epilálva sem sokkal szebb a helyzet, mert a sötétebb szőrtüszők is átlátszanak a hártyavékony bőrömön.
2016. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem észreveszik,én figyeltem,hogy van aki megnézte. Engem zavar és szerintem sem szép.
2016. nov. 15. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!