Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tudni a dauerről...

Mit kell tudni a dauerről mielőtt belevágok?

Figyelt kérdés

Sajnos, ilyen idétlen a fejem, csak épp mogyoróbarnában: [link]


És ilyet szeretnék a dauerral: [link]



2016. okt. 20. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem dauer.A tiédet először egyenesre ki kell szárítani,utána sütővassal az alját besütni.Üdv,egy fodrász.
2016. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mielött lehurrogtok:


Nem ombrét szeretnék! (Csak nem találtam jobb képet) A hullámot szerettem volna szemléltetni. Magyarán: össze-vissza áll a hajam, de ehelyett szeretnék tökéletesen becsavarodó fürtöket.


Más megoldás nincs. Kb fél évig vasaltam, de túl időigényes, mert egy órát bírt csak ki. Most óránként vasalgatni sok idő, plusz nem is tesz jót. A fodrászos vasalás 3 órát is kibírt, de utána behullámosodott, majd be is göndörödött... Jól van, ha a hajam göndör akar lenni, akkor legyen, nem tudom meggyőzni, de akkor legalább már szabályosan göndörödjön!

2016. okt. 20. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Első! Gyorsan érkezett a válaszod. Sajnos a beszárítás és/vagy a vasalás nem túl tartós. Legalább is nálam. :/
2016. okt. 20. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:

A masodik kepen az sutovassal van csinalva, ilyet nem lehet dauerrel. A dauer olyan, mint az oreg neniknek a rovid gondor birka frizurajuk. Nagyon keves helyen csinalnak hosszu hajba dauert, es nem veletlenul. Mert max az elso lesz szep, de nagy valoszinuseggel az sem, felugrik a fejed tetejere egy nagy csomoban... tonkre is teszi a hajad...

Ne csinald, legyszi. Minden almom az olyan haj, mint a tied! Nagyon szep!

2016. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben olvasgattam is, de segítettek a kommentek. Lemondok a dauerről. Köszi a válaszokat!
2016. okt. 21. 02:30
 6/6 anonim válasza:
Ó, kedves kérdező, mit meg nem adnék egy ilyen "idétlen" hajért... ☺ :)
2017. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!