Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érjek el tartós hullámo...

Hogyan érjek el tartós hullámos hajat? KÉP. Hallottam a hullám dauerről, arról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

Barna, ennél kicsit rövidebb hajam van, de még növesztem. A fonatot már próbáltam, de az nem vált be, mert a hajtövek közelében egyenes maradt a hajam. Hajformázót is próbáltam, de rögtön visszaegyenesedett a hajm és ráadásul rosszat tesz és én állandó hullámos hajat szeretnék


2011. júl. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...:)
2011. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó nagy hajcsavarókkal. szerintem. vagy lehet csak így van beszárítva neki. a legjobb lesz ha megkérdezel egy fodrászt:)
2011. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta csináltatok Headlinest. Bevált, szeretem. Klier szalonba menj, nem is olyan drága.
2011. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És meddig bírja?
2011. júl. 29. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.Meddig birja?
2011. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-5 hónapig, attól függ, mire gondolsz. Mármint 5 hónapig jó dús marad és hullámos is vaalmennyire, de maga a göndörség az kb. 3 hónapig.

De nekem tetszik csak kicsit hullámosan is.


Klier szalonba menj - először Wellába mentem, ott drágább is volt, és kijött 2 hét alatt ! Aztán tettem még egy próbát Klier szalonnal és nagyon bevált. Olcsóbb, nem okoskodnak a fodrászok, mint a Wellában a csaj , és benne is marad.



De ez az egész amúgy hajfüggő is - sőt, pl. nekem van egy tincsem , amit sose fogott be se a Headlines, se a Dauer.

Szóval mint ahogy a dauer sem jó minden hajra, úgy a headlines sem. De azért a nők többségének szerintem beválik.

2011. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha tartós hullámot szeretnél akkor mindenképpen a formadauert próbáld ki.Szerintem próbáld meg:)

L19

2011. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!