Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha belevagok a farmeromba...

Ha belevagok a farmeromba akkor tovabb fog foszlani az anyag?

Figyelt kérdés
Igazabol azert kerdezem mert van egy olyan nadrag amun terdnel van egy vagas(7000ft) viszont ha veszek egy sima farmert(3000ft) es en vagok ra sokkal olcsobb. Azt szeretnem megtudni hogy foszlik vagy "felszalad-e" az anyag ha belevagok?

2015. ápr. 19. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen foszlik, de nem szalad fel mint mondjuk egy harisnya. Ha vízszintesen vágsz bele egy csíkot, akkor a vízszintesen levő szálak fognak idovel lefoszlani es a függőleges szálak maradnak kirojtosodva. Remelem értheto.
2015. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a bolti is "továbbszalad" egy idő után,nyugodtan próbálkozz vele otthon:)

(én se adnék ki 7000ft-ot egy "szakadt" gatyáért:D)

Aztán ha már hordhatatlan lesz(szerintem 1 évig azért bírni fogja)csinálsz belőlle rövid gatyát:)

2015. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!