Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak folyton izzadok?

Mit csináljak folyton izzadok?

Figyelt kérdés

nagyon elkeserítő hogy állandóan izzadok :( pedig minden nap tisztálkodom :(

ez azóta van mióta véget ért a szteroidos kezelésem azt hittem hogy elmúlik de már 4 hónapja nem szedem :( még minussz fokban is izzadom :( ha lezuhanyozom akkor is izzadok sőt akkor még jobban! segítsetek!

20/L


2010. ápr. 22. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Akkor kérlek írd le, hogy mit használtál amitől megszűnt az izzadásod!
2010. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én értem. Meg minden. Hogy káros. Meg rákot okoz. De mint említettem, pontosan nem kell naponta használni. 1 hétig, fülpiszkálóval bekentem vele a hónaljamat, ismétlem 1 hétig. Aztán fél évig nem. Ettől nem leszek rákos, az tuti.
2010. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

23:15 mondom bizonygatni lehet saját magunkat, hát ha nem, emg biztos hogy nem, meg tuti nem lehetek ennyitől rákos, ez kb oylan mint aki cigizik hogy hát énn csak naponta 2 szálat szívok el attól tuti nem leszek rákos. Lehet annyitól még nem, reméljük nem.

Amit én használok: DSM DEO STIFT NŐKNEK

2010. ápr. 26. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!