Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak folyton izzadok?

Mit csináljak folyton izzadok?

Figyelt kérdés

nagyon elkeserítő hogy állandóan izzadok :( pedig minden nap tisztálkodom :(

ez azóta van mióta véget ért a szteroidos kezelésem azt hittem hogy elmúlik de már 4 hónapja nem szedem :( még minussz fokban is izzadom :( ha lezuhanyozom akkor is izzadok sőt akkor még jobban! segítsetek!

20/L


2010. ápr. 22. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Solutio Antisudorica! Gyógyszertárban kapható,én 350 Ft-ért vettem.Nézz utána neten! Amióta használom,azóta nem izzadok,pedig én is úgy voltam mint Te,hogy még akkor is izzadtam ha mínuszok repkedtek!Remélem segítettem.

Sok sikert :)

2010. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ismerem ezt az ecsetelőt, de nem használom mivel hogy rák keltő! Aluminiumot tartalmaz nem kis mennyiségben ami elősegíti a mellrák képződését ezért inkább ezt az ecsetelőt nem használom!
2010. ápr. 22. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Most őszintén. Szerinted engednék forgalmazni, ha rákkeltő lenne? Nem iszom meg, csak néha a bőrömre kenem. Akkor izzadj.
2010. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Egyetértek a 22:37-essel,és kiegészíteném azzal hogy akkor segíts magadon!
2010. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hm :) azért engedik forgalmazni mert még pont a határérték alatt van! jah és nem kell ahhoz meginni hogy bekerüljön a szervezetedbe! elég a bőrödbe kenni mivel az beszívja! De ha nekem nem hiszel akkor kérdezz meg pár orvost! Hogy igen határ érték alatt van éppen és ezért engedik forgalmazni!

( mellesleg a bátyám gyógyszerész szóval jobban tudom, hogy mennyire jó vagy nem :) )

2010. ápr. 23. 07:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is vettem ilyet és tényleg rá van írva,h folyamatos használat után nem szabad alkalmazni minden nap, mart halmozódik a szervezetben. Nem valami bíztató... Én kidobtam.

Bio- és gyógynövényboltokban lehet kapni olyan dezodort aminek vmi kristály az alapja ami összehúó hatású,az természetes alapó,sztem próbáld ki. Nem is túl drága.

2010. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem is kell minden nap használni,de mind1
2010. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na ezaz. Használod 1 hétig, aztán abbahagyod. Annyi bőven elég. Én sem használom folyamatosan. Először 1,5 hétig használtam, aztán fél évig egyáltalán nem. Nem hiszem, hogy ettől rákos leszek. Ha meg a bátyád gyógyszerész, már bocs, akkor miért nem ő ajánl valamit? Vagy csak ellenezni tud dolgokat?
2010. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe,hogy ha a bátyád gyógyszerész akkor miért nem ő segít?
2010. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

segített! ő mondta hogy ne hogy megvegyem ezt a szärt mert ő már csak tudja hogy miylen hatása van! és igen segített, és most már meg is szünt ez a problémám mivel ez az izzadásgátló nem káros és még jó is! De ti csak kenjétek magatokra és aztán hitegessétek magatokat hogy nem lesztek rákosak majd pár év múlva írjatok nyugottan hogy még is mi lesz de szerintem addigra be is fogják vonni a forgalomból! Azért mert még forgalomba van nem azt jelenti hogy egészséges :) nézd különböző fogyitabletták van oylan amit 10-20 évig is forgalmaznak SŐt csak receptre kapható és még is hoppá nem egészséges csak el kell telni jó pár évnek mire belátják hogy jó páran meghaltak tőle meg stb. és majd utánna bevonják! Én inkább jobban utánna nézek hogy mit kenek magamra! De ti tudjátok!

He nekem nem hisztek:

[link]


és hozzáteszem hogy az izzadásgátlókben nincs is sok ebben a készítményben pedig 50ml-ben van 12g :) nah akkar számoljátok ki nagy okosok hogy ti mennyit vittetek be a szervezetetekbe!

2010. ápr. 24. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!