Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tükörsima arcbőr, pici pelyhek...

Tükörsima arcbőr, pici pelyhek nélkül?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elérni, hogy teljesen sima legyen a bőröm? Pattanásaim, piros foltjaim nincsenek, szép bőröm van. DE ha valamilyen korrektort (kontúrozás miatt) felkennék az arcomra, mintha ilyen pici pelyhekbe, (vagy talán hámrétegbe?) ragadna bele, és nagyon csúnyán néz ki. Nem tudom elkenni, mert szinte beporzik az arcomon a krémes festék is. Mit kéne használnom?
2016. aug. 21. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
bőrradírt
2016. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

NEm tudom, vagy hámló bőrről beszélsz, vagy az arcon alapból rajta lévő apró szőrpelyhekről, némelyik sminkcucc a másodikba is bele tud ragadni.

A száraz bőrtől hidratálással és kémiai hámlasztással és megfelelő fényvédelemmel, a másodiktól meg borotvával szabadulsz meg.

2016. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidratáld a bőröd, lehet száraz.
2016. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ezeket, köszönöm :)
2016. aug. 21. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte lekened hidratálóval,lesimítja a piheszálakat és nem látszik annyira.
2016. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kentem előtte pedig. :S
2016. aug. 21. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!