Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ellenne? Lehetőle...

Mit tehetnék ellenne? Lehetőleg lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Szóval aránylag sok pattanásom van a menstruáció előtti 1 hétben.Én próbálkoztam már maszkkal, krémekkel, bőrradírral, mindennel majdnem, és így is abban az időszakban rajtam vannak.

Anya nem engedi az alapozót, mert szerinte elrontanám "a szép" arcomat. Szóval ti mit ajànlotok pattanások ellen? Tényleg, elég fontos lenne, mert már van aki amiatt cikiz, hogy pattanásom van (pedig ez egy természetes dolog).

14/L



2016. aug. 13. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a helyzetben voltam, elmentünk bőrgyógyászhoz és ott írt fel az orvos egy ilyen kis löttyöt(bocsi nem emlékszem a nevére) és az rendbehozta a dolgokat.Menj el te is bőrgyógyászhoz mert ezek az arcmaszkok/krémek nem válnak be az 100000%. 😊
2016. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Bírd ki mi is szenvedünk vele :( :D
2016. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondta nagyim..De örülök,h nem hallgattam rá,visszanézve a régi képeimet nem értem,h élhettem alapozó nélkül..! Igen javasolt a bőrgyógyász,viszont az szinte elketülhetetlen,h menstruáció előtt ne jelenjen meg 1-2pattanás,ha csak ritkán használod,és nem viszed túlzásba az alapozást,nem lehet káros a "szép bőrödnek"(ami nem szép,mert elrontják a sok pattanások)Nekem kozmetikud javasolta,h kenjem magam alapozóval,h megóvjam a pórusaimat a szennyeződéstől..
2016. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező alapozót használnod, elég a korrektor is a bőrhibákra, próbáld meg szerintem, hátha ezt megengedik.

Egyébként én a teafaolajos dolgokat ajánlom, nekem nagyon beváltak. Bár szerintem minden egyes pattanást nem fog tudni eltávolítani semmi.

2016. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj semmiféle sminket használni, mert csak befülled a bőr és utána még dörzsölöd is, hogy eljöjjön. Úgyhogy: a legjobb, ha nem érsz hozzá. Tudom, nehéz. Próbáld talán te is kitanulni, hogy kell egy pattanást kinyomni. Sokan azt mondják, ne tedd, mert elfertőződik. Én is meg tudtam tanulni, aztán meg a lényeg az, hogy lefertőtlenítsd. Akkor nem lesz baja.

Ami még jó: Sárgadinnyét felvágod kb. 1x2x2 cm-es darbra és ráteszed a bőrődre. Előny: nekem bevált :-) Hátrány: nem tart sokáig a hatást csak max. fél napig.


De a legfontosabb: ALUDJ!!! Én azt vettem észre, hogy a szünetekben mindig szebb lett a bőröm. Mert: aludtam, nem stresszeltem a dolgozatok stb miatt és amiatt, hogy jajj, de csúnya a bőröm, hogy megyek én suliba???!


Nekem nem váltak be a krémek, de mégis jó érzés tudni, hogy tettél valamit a bőrödért. Jó érzés, bár tuti nem csinál semmit. Ja és sportolj, bár nem mindenkinél, de sokaknál az is segít, ha izzad.


Remélem, tudtam segíteni :-)

2016. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!