Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Nagyon sok pattanásom...

S. O. S! Nagyon sok pattanásom van és szeretném minnél hamarabb eltűntetni. Valakinek van ötlete, hogy mivel tűntessem el? Lehetőleg házi gyógymódot szeretnék.

Figyelt kérdés
14/L

2016. aug. 7. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon sok van,akkor hazilag nem tudod eltuntetni.

Menj el borgyogyaszhoz es ad kremet vagy gyogyszert,ami rendbehozza az arcod.

Sot,ha otthon kiserletezel meg pattanasosabb es csunyabb is lehet az arcod.

2016. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
57%
nekem a körömvirág krém jött be, bár az nem házi, viszont természetes. Patikában vagy drogériában tudod megvenni. Ja meg a micellás víz is nagyon jó. Lehet hogy vízhiányos vagy és azért van olyan sok pattanásod.. igyál sok vizet és használj hidratálókrémet
2016. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így küzdöttem a pattanásokkal, mondjuk még mindig van pár, de az már nem olyan zavaró...és hogy mi tűntette el őket?

Baba szappan plusz a hideg vizes arctisztítás, meg néha használtam rá jégkockákat is :)

Próbáld ki ha gondolod, nekem nagyon bevált, már tényleg mindent kipróbáltam, szó szerint mindent, már annyit költöttem az arcomra hogy egy komplett új fejet is vehettem volna, de ez az egyszerű módszer volt a legjobb! Pussz

2016. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus,mert a gyulladást kezelni kell,otthon nehéz eltalálni,nyomkodni tilos.
2016. aug. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!