Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok a pattanásom!...

Nagyon sok a pattanásom! Valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Már mindent kkipróbáltam,de semmi sem hat. 12 éves lány vagyok. Tudtok valami praktikát??? :(
2015. febr. 9. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészséges kajákat egyél, kerüld a cukrosat, tejtermékeket, fűszereset, zsírosat. Igyál sok vizet, nem üdítőket. Minden reggel és este mosakodj pattanásos bőrre való szappannal. Bioboltban találsz ilyeneket.
2015. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte szó szerint ugyanazt akartam írni, mint az első válaszoló, de így nem pötyögöm be újra. Talán még annyi, hogy napközben próbáld nem taperolni az arcodat koszos kézzel.
2015. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Egy nap kb.2l vizet iszom,és nem eszek zsíros egészségtelen ételeket.
2015. febr. 10. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem hormonprobléma miatt volt rettentő csúnya a bőröm, és találtam egy egész olcsó cuccot, ami 2-3 héten belül teljesen rendbe rakta a bőrömet! és nem csodakrém, ilyen olyan márkás cuccok nekem nem jöttek be!

Ha érdekel, kérlek írj privátba, nincs kedvem reklámozni, és ott leírom részletesen, én mit hogy használtam.

2015. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A legfontosabb az lenne, hogy kiderítsd mi lehet a tünet pontos oka. Nekem pl. egy természetgyógyász ismerősöm mindig mondta, hogy a beleimmel lehet a baj, meg ilyesmi, de nem nagyon hallgattam rá. Aztán véletlenül volt, hogy egy táborban, ahol mindig csak valami kifliket kaptunk enni, minden nap reggel-este fokhagymát ettem. Egyrészt a torkom nem fáj azóta, másrészt az arcom is sokkal jobb. Utólag derült ki, hogy a foghagyma nagyon jót tesz a beleknek. Azóta mellé csaptam még a gyömbért, ami szintén egy nagyon jó dolog. Tehát az én étrendem: reggel egy szelet gyömbér, este egy szelet gyömbér és foghagyma is. Foghagyma is lehetne reggel is, de egy idő után azért nagyon megérződik az emberen, az anyukám szerint már a bőrömön is érződött, hogy mindig azt eszem, ezért redukáltam az adagot. Még van egy psyllium nevű készítmény, ami valami növény magjának a héja, az a lényege, hogy kitisztítja a beleket, ezt is érdemes kipróbálni, szedtem egy ideig és kombinálva a másik kettővel, azt hiszem, ez is segített.

Viszont én már 20 éves vagyok, 12 évesen lehet, hogy valami hormon cucc és nem a beleiddel van a probléma...

Kísérletezni kell, mindenkinek más segít, mert általában más az ok :)

2015. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!