Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodik a hajam,...

Gyorsan zsírosodik a hajam, mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés

Már két nap után elég zsíros és nem tudok vele mit kezdeni.Valami sampont esetleg tudnátok mondani ,ami segíthet?

Head and shoulderst már próbáltam az nem segített.

A hajam kb a fülemig ér.

Illetve még annyit ,hogy mennyi a normális hajmennyiség ,ami kihullik hajmosásnál?Nekem olyan 40-50 szál szokott ez sok nagyon?

15/F



2016. júl. 16. 15:14
 1/3 anonim válasza:

Nekem bevalt a Garnier zsirosodas elleni samponja. Egy kek tubusban lehet kapni, es felhigitva alkalmazd!!

Hajhullas ellen is lehet kapni kulonbozo lottyoket, igaz azokat meg nem probaltam, viszont kellene mar azt is.

2016. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most száraz sampont is használok.


De, hogy őszinte legyek mivel a fejtetőmön megritkult a hajam, és valószínűleg örökletesen megkopaszodom végül, különösen ha jól állna a kopaszság, vagy a nagyon rövid haj akkor én azt fogom a zsírosodás ellen is bevetni majd abban az időben.

2016. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba: "helyes hajmosás" és olvasgass.

Nekem az segített, hogy már nem a hajamat szoktam mosni, hanem a fejbőrömet, a hajamnak elég az a sampon ami lecsorog hajmosásnál. amúgy, normál hajra való sampont használok.

Mivel 15 éves vagy, ezért a hajhullás, hamar zsírosodás az lehet a hormonok miatt is, és majd elmúlik ha kint vagy a tinikorból. De ha szeretnéd menj el orvoshoz kivizsgáltatni magad (mond hogy a hajad miatt és háziorvos megmondja hova érdemes menni) hátha betegség miatt hullik és zsírosodik. Esetleg ajánlanak valami hajszeszt, vagy ilyesmit ami segít(mármint, nem a háziorvos.) :). De valószínűbb hogy a hormonok miatt van(akkor is kaphatsz kencéket a fejedre :) ).

2016. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!