Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kellene használnom a szép...

Mit kellene használnom a szép arcbőrért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

19 éves férfi vagyok.Jelenleg egy életmódváltás közepén vagyok.Szeretnénk kialakítani egy megfelelő arcápolási rutint.Elég pattanásos az arcbőröm illetve zsíros.Milyen termékeket kellene beszereznem,illetve mikor és,hogyan kellene ezeket használnom.

Jelenleg kecsketejes szappant használok minden arcmosáskor,ez egész szépen eltüntette a pattanásaim nagy részét,valamint használok még egy borotválkozás utáni zselét ami nagyon jól megnyugtatja az arcom bőrömet.

Konkrét termékeket kérnék illetve azt,hogy mikor kellene használni reggel vagy este.


Válaszaitokat előre is köszönöm :)


2016. máj. 17. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel és este micellas viz, par naponta 1 csepp teafa olajjal. Rövid időn belül gyönyörű lesz a bőröd garantálom! Es sok folyadék!
2016. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 1-szer arcradír és egy tápláló pakolás,uborka,aloe vera pluszba még nem ártana.
2016. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat :) Ma voltam boltban és bevásároltam.Sikerült szereznem teafa olajat illetve egy a bőrömre megfelelő arckrémet.

Viszont férfiaknak kifejlesztett arcradírt nem találtam sehol,most neten sem.Második kommentelő esetleg egy linket tudnál adni,hogy hol és milyen terméket tudnál ajánlani.A pakolásról is kérnék linket ha lehet.

2016. máj. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!