Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajkefét kell használno...

Milyen hajkefét kell használnom ahhoz, hogy szép legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol csak olyat lehet kapni, aminek műanyag tüskéi vannak. Ez nekem nem vált be, mert feltölti a hajam elektromossággal. Régebben fémtüskés nagy körkefém volt, amit nagyon jónak találtam, de ezek teljesen eltűntek az áruházak polcairól.
2011. máj. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ez a problémám...
2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én fa hajkefével fésülöm ki a hajam, és a végén egy kicsit átfésülöm lószőr hajkefével, így nem száll a hajam. Fodrászkellékesnél vettem mindkettőt, ott egyébként még mindig van fém is:)
2011. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik muanyag toltene fel a haja!

Nekem evek ota muanyag kefem van, de nagyon jo minosegu, tartos is (5 eve koptatom ugyanazt es semmi baja, rendben tartom). Igaz, hogy nem volt olcso darab es nem is Magyarorszagon vettem, de biztosan lehet kapni ott is jo minosegut. Keresgess, probalgass.

2011. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én olyan fa hajkefét használok, aminek a tüskéi végén nincs olyan gombóc, ez nem tépi a hajam. Emellett még néha vaddisznószőr kefét is szoktam és műanyag fésűt. Igaz nekem sosem szokott feltöltődni a hajam a műanyagtól sem.
2011. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!