Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás?! Néhány kérdés,...

Epilálás?! Néhány kérdés, segítesz?! Hogy is csináljam?

Figyelt kérdés

Most epiláltam le a lábam először...húha hát nagyon fájt,de megcsináltam:) Viszont nem minden szőrszálat tépett ki,pedig 3x végig mentem mindkét lábamon:(


Másnak se szedi ki az összes szőrt (egyébként közben többször is megálltam,pihentetni a bőrömet és ki is takarítottam a fejből a szőröket.) ?


Epilálás után csináljak vele vmit? Kenjem be,mossam meg vagy vmi?


Eddig borotváltam,és így kb. 3 nap után látszott rendesen a szőr,akkor az epilátorral tényleg hosszantartó simaságra számíthatok?


15/L


2010. ápr. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
epilálás után ne krémezd be, inkább előtte tusfürdővel alaposan mosd meg a lábad, hogy ne gyulladjon annyira be vagy krémezd be előtte. Ha nem tudod 1xerre kiszedni az összes szőrt menj még 1x végig ott ahol nem sikerült , ahogy a szőr nő azzal az iránnyal ellentétben és úgy könnyebb. Nekem kb 5 napig tart jobb mint a borotva sokkal, egy idővel megszokod a fájdalmat is, de sztem nem igaz h akár 2 hétig is sima marad a lábad,ahogy azt sokan hiszik.:S
2010. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így sokkal tovább simább lesz, és egy idő után ritkulni is fog.

Én is epilátorral kezdtem, aztán átszoktam a gyantára. X-epil gyantázószettet vettem, akcióban 4000 körül van, bele egy patron most a rossmanbban akciósan 399.


A gyantával sokkal gyorsabb, és kevésbé fáj, mint az epilátor, ezt tapasztalatból mondom. Most már csak a hónaljam epilátorozom, mert azt egyedül nem tudom gyantázni.


Én nem szoktam kenni semmivel, reggelre általában szépen megnyukszik a bőröm, elmúlnak a piros pöttyök is.

2010. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egy rész én pont úgy tudom, hogy előtte nem szabad bekrémezni, tisztának kell lennie a lábadnak. Én utána mindig bekrémezem, de nem muszáj. Utána fölösleges megmosni. Nem volt a készülékhez használati utasítás? Nekem volt és abban sok mindent leírtak. Nekem is többször át kell mennem rajta, de szerintem egész sokáig sima, úgyis meglátod, szerintem ez eléggé emberfüggő.
2010. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előtte nem szabad krémezni. legyen tiszta, zsírtalan a bőr. igazából ennyi :) utána bekrémezheted fél órával. de nyugi a továbbiakban nem lesz ennyire kellemetlen, mert már az első után is ritkul.
2010. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én babapúderrel szoktam "bekenni" a lábam utána, ami kamillás, így megnyugtatja a bőrt :)
2010. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy hónapig is sima. :)

És szépen lassan, alaposan menj végig a lábadon, akkor mindent kiszed. ^^

2010. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!