Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sampon kérdés? Hogy csináljam?

Sampon kérdés? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hogy lenne hatásos? Szeretnék venni új Elseve sampont.. megvegyem hozzá a balzsamot és a pakolást is,hogy hatásos legyen? Vagy keverhetem? Pl Elseve sampon,de gliss kur balzsam.. vagy úgy már nem is hatna? töredezés ellen egyébként.
2010. ápr. 2. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent, hogy az egyik elseve, a másik gliss kur. így is tökéletes. először is, samponozz kétszer. Utána csavard ki a hajad, amennyire csak lehet, dörzsöld össze a kezedben a balzsamot, simítds végig a hajadon, NEM kell sokat használni, mert nem a menniységen múlik a hatékonysága (de ha úgy érzed, a végére tehetsz egy picit többet.

Hagyd fent 1-2 percig, majd most le, de ne mosd túl sokáig. a végén öblítsd hideg vízzel, ez jó a töredezés ellen. Nagyon fontos, hgy miután kicsavartad a hajad, NE dörzsöld törölközővel, csak csavard köré, mert vizesen nagyon érzékeny a hajad az ilyesmire.

szárításnál pedig figyelj arra, hogy a meleg levegő a nővés iráyával megegyező legyen (tehát fentről-le), és semiképp ne oldalról fújd a levegőt, és ne is lentről fel (tehát a fejet lehajtva lentről szárítást felejtsd el)

1-2 alkalom, és csilli-villi lesz a hajad

bocs ha néhol hülyén fogalmaztam, csak közbe telefonálok :)

2010. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én néha keverem, de volt már hogy nem túl sok jó sült ki a dologból. Szerintem ugyanolyat vegyél.
2010. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*közben
2010. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


második.. nem sült el jól? hogy érted?

2010. ápr. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!