Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány percre menjek szoliba?

Hány percre menjek szoliba?

Figyelt kérdés

Most megyek másodszor szoliba (a héten kezdtem el járni először életemben). Eddig vidéken voltam 1x, és most BP-n vagyok, az Ergoline-t néztem ki, eléggé dícsérik. Azt szeretném kérdezni, hogy mit jelent pontosan a 'csokicső', használhatom így is, hogy most megyek másodszor?

Valamint hogyan működnek a gépek? bemegyek és csengetni kell, vagy magamnak állitom be? köszi :)


2016. ápr. 14. 12:24
 1/1 anonim válasza:
En eleinte csak 6percre fekudtem be kesobb,mondjuk 6alkalom után 10perc,most már 15-20percre szoktam.Az ergoline szolariumok talán a legjobbak.En szolok a lánynak hogy mondjuk 20percre szeretnék befeküdni és ahová én jarok ott csak kívülről lehet bedobni az érmeket és nekem a lány egybol bedobja onnan szamitva 2perc mulva indul a szoli.De sok helyen magadnak dobod be.
2016. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!