Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit menjek es hany percre...

Mennyit menjek es hany percre szoliba?

Figyelt kérdés

Majus kozepen lesz egy lagzi, amire hivatalos vagyok, es addig szeretnek egy kreolosabb szint. Hanyszor menjek hetente es hany percre? Nem vagyok feher boru, inkabb picit rozsaszinesebb. Soha nem voltam meg szoliba

23L


2016. márc. 30. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha teheted akkor egyáltalán ne menj, ma már teljesen bizonyított, hogy a szolárium nagyon egészségtelen. Én is jártam korábban, de akkor még nem is gondoltam, hogy ennyire káros. Ha nagyon muszáj menned, bár szerintem nem téged fognak nézni, hanem az újdonsült házaspárt, akkor minél kevesebb időre menj, a szolik sokfélék, így percet nem tudok írni, de ne vidd túlzásba.
2016. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha bemész a szoliba és megkéred az ott dolgozót hogy adjon tanácsot. Ők értenek hozzá, itt sokan úgy járnak szoliba hogy fogalmuk sincs róla mi a helyes.
2016. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem, hogy nem engem fognak nezni, de akkor magam miatt akkor is szeretnek jol kinezni
2016. márc. 30. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz a szolitól sokkal jobban kinézni. Gondolom eleve az arcod fog leginkább látszani, azt a nap is meg tudja fogni, ha kiülsz a szabad levegőre, napos időben egy kis fényvédő krém társaságában és még egészséges is.
2016. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ruha lesz rajtam es a felso resze pantos. Szoval eleg sokminden fog latszani
2016. márc. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!