Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szeretném megtartani a...

Ha szeretném megtartani a nyári színem milyen gyakran és hány percre kéne szoliba járnom?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen bőrtípusú vagy és milyen intenzív a színed! Ha elég barna vagy már és nem érzékeny a bőröd akkor a heti 2-3x 8perc kb és használj szoláriumkrémet a tartós barnaságért. Ha érzékeny bőrű vagy akkor 6 percnél semmiképpen ne maradj bennt tovább 3-4 alkalommal. De kérdezd meg a szolis lányokat(esetleg srácokat) akik bennt dolgoznak szívesen segítenek személyre szabottan!:)
2014. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A dolgozókat semmiképp ne kérdezd, én is dolgoztam szoliban, fogalmam nem volt semmiről, nem hogy személyre szabottan bárkinek is bármit ajánljak. Megmondta a főnök hogy közöljem mindenkivel hogy minél többet járjon, meg hogy nem árt a szoli olyan mértékben ahogy ők járnának... ami hazugság, és kb ennyi.

Én például ingyen is szolizhattam volna, de sose tenném ezzel tönkre a bőröm, eleget láttam nap mint nap hogy rondítják el magukat a fiatal lányok, hogy megy tönkre a bőrük, mikor 2 hónap szoli után úgy néztek ki mintha 20 évet öregedtek volna. Neked sem ajánlom. A természetes bőrszíne áll mindenkinek legjobban, az egészséges is, nem olyan ronda fakó, sárga mint a szoliszín. A nyári szín meg jó ideig meg fog maradni, emiatt nem kell szoliba járni, attól csak besárgulnál. Mellesleg még lehet napozni jó ideig...

2014. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!