Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét hajú szőkék, ti milyen...

Sötét hajú szőkék, ti milyen gyakran festitek a lenövést?

Figyelt kérdés
Én sötétszőke vagyok,2 hónapja vagyok fekete de már így is nagyon csúnya :S Nem gondoltam volna hogy ezt ilyen gyakran kell majd festegetni....
2014. aug. 5. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem a kérdést, de:


én sötéthajú vagyok, de szőkére van festve a hajam, 1,5 havonta festetem, mert az isten pénze is elmegy rá, és amúgysem zavar a lenövés:)

2014. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hetente festem, különben elég igénytelenül néz ki ha tovább várok. Magamnak csinálom szóval nekem olcsón kijön.
2014. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet maga a kérdés roszul lett fogalmazva,de alá van írva hogy feketére festem a szőke hajamat és ezt is gyakran kell utánfesteni.Szóval azokra gondoltam akik szőkéről festik sötét színűre a hajukat!!! :)
2014. aug. 5. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, csak valahogy ütötte egymást a kettő, és nem volt teljesen világos.


amúgy nekem akkor nézne ki igénytelenül, ha én magam festeném, haha:D

2014. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!