Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti festitek a hajatokat?

Ti festitek a hajatokat?

Figyelt kérdés

Hogyan oldjátok meg?

Mindig ugyanolyan színű, vagy mindig más?

Milyen gyakran kell befestenetek?

Hajmosáskor mennyire jön le?

Le tudjátok mosni teljesen a festéket?

Milyen színű a hajatok eredetileg?

Milyenre festettétek?

Elnézést, hogy így ömlesztve zúdítom rátok az összes kérdésem, de nagyon köszönöm annak aki válaszolt :)



2014. ápr. 27. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

-fodrász festi

-mindig feketére

-3 havonta festi

-tartós festék,így elég jól birja

-igen le,fodrász mossa

-eredetileg világos barna

-feketére

2014. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én hajam rövid, 2-féle festéket használok: vöröset és barnát. Ezt a kettőt szoktam váltogatni, de mindig ugyanazt az árnyalatot és márkát veszem. Naponta mosok hajat, így havonta kell festenem + mivel rövid gyorsan lenő és kikopik. Eredetileg is barna vagyok, de azt a barnát nem szeretem :D Általában itthon szoktam befesteni magamnak.

A festéket nem lehet teljesen kimosni, ellenben a színezővel, ami pár mosással kijön.

2014. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

-Fodrász festi

-Ugyanolyan

-Pár havonta

-csak kicsit ereszti a színét

-Eredeti barna. Padlizsán most

2014. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem festem. Ostobaságnak tartom. Az a hajszín áll a legjobban amivel megszülettem. Tök hülyén néz ki ha valakinek pl. elüt a szemöldöke a hajától.
2014. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Magamnak festem mindig.

Szőke, de nem mindig ugyanaz az árnyalat, mikor mi tetszik éppen..

Gyorsan nő a hajam így 2 hetente kell festeni.

Nem jön le hajmosáskor egyáltalán.

Sötétbarna az eredeti hajam, kicsi vöröses árnyalattal.

Szőke.

2014. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melír csíkok vannak benne. Eleve csak pár árnyalattal halványabb mint az eredeti hajam, és szépen eldolgozva, nem határozott sávok vannak benne, így mindig kicsit más. De nem feltűnő, a legtöbben észre sem veszik, hogy nem eredetileg ilyen. Olyan mintha csak a nap szívta volna ki. Kb. fél évente festem újra. Nem gáz ha lenőnek, mert alapból is sötétebb fent a haj, így még természetesebb. Nem jön ki hajmosáskor, sőt, a hamvasító sampon még inkább kihozza a színt. Nem tudom egyáltalán lemosni. Eredetileg középbarna a hajam, a csíkok méz szőkék.
2014. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem festem a hajam két ok miatt: egyrészt elégedett vagyok a természetes hajszínemmel, másrészt pedig annyi ócska, borzalmasan kinéző festett hajat láttam, hogy én azt mondom csak az festesse a haját, akinek van pénze arra, hogy normális fodrászhoz eljárjon havonta, különösen világosításnál, sötét hajnál nyilván kevésbé feltűnő. Szóval ha hajfestésre adod a fejed, ne otthon kísérletezz, menj el egy megbízható fodrászhoz, akitől láttál referenciamunkákat, kalkuláld be azt is, hogy adott esetben a festett hajad különleges ápolást igényel, amin szintén nem okos dolog spórolni.
2014. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-festem (hennával)

- ugyanolyan

- 2 havonta festem a tövét

- semennyire nem jön le (amíg vegyivel volt festve addig rendesen kopott, főleg a lila-vörös stb)

- le tudom mosni természetesen

- barna -> pont emiatt festetem, nagyon unalmas az eredeti színem és még bónuszként sápaszt is.

- vörösesre

2014. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném befesteni a hajam, pusztán arról kellett infó, hogy ez hogyan van, ki milyen módon festi.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. ápr. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!