Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hetente csak 1x járok...

Ha hetente csak 1x járok szoliba 20 percre nem fogok visszafehéredni?

Figyelt kérdés

Kb tavasz végén nyár elején kezdtem és hát elég sokszor jártam, kb 10-15-20 percre (10ről kezdtem). Heti 2x-3x. És tök király barna lettem, viszont nem szeretnék most már ennyit szolizni, mert vége a nyárnak meg minden meg egészségtelen stb stb.

És sztetek ha mostantól hetente 1x mennék 20 percre az ok? Az elég h megtartsam a színem? Nem fogok visszafehéredni?


19f


2015. aug. 24. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Csoda hogy még nem kaptál bőrrákot.

Ha nem akarsz kifehéredni ahhoz elég ha kint vagy a szabadban néha napközbe. Nem kell hozzá szoliba menni. Attól csak aszott ráncos ocsmányronda bőröd lesz.

2015. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan vegyél vissza, mert már akkor nagyon szerencsés vagy, ha eddig nem lett bőrrákod, bár az később is kijöhet (jó pár) év emiatt a dózis miatt!
2015. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Igazából a heti 1x20perc sehogy se "egészségesebb", mint a heti 3x15. Az ideális a 0x0. 40 évesen majd megköszöni a bőröd.
2015. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!