Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a...

Hogyan szőrtelenítsem a hasam, mellkhasam?

Figyelt kérdés
Eddig borotvával csináltam. A köldököm körűl, kb. 2-3cm, dús szőrzetet. De amikor leborotválom, látszik a helye. Úgy értem, hogy a nagyobb szőrt a köldököm körűl eltávolítom, de főljebb és oldalt amit nem vágok le mert sokkal kissebb, az ott marad, és "el üt" attól a résztől amit leborotváltam. Ezt pedig csak ugy tudnám elkerűlni, ha az egész felső testem szőrteleníteném. De más helyeken, csak ilyen pelyhes, alig észrevehető szőrzet van. Valami ötlet? Előre is köszii! (18 ffi)

2016. márc. 28. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre csak annyi a megoldás hogy az egész felsőtested leszőrteleníted.
2016. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagy bazski ne legyél már csupasz csiga. Igenis legyen szőrös az a pocak.
2016. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én, igazad is van!:D de eddig akár hány lánnyal voltam, nem szerették a szőrös pocakot! :D igy jo volt ahogy eddig csinaltam, vagyis nem mondtak h rossz, csak azt h nem szeretik a szőröset!:D de ha igy borotválom akkor meg olyan félbehagyottnak tűnik!:D
2016. márc. 28. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
De mennyire szőrös? Olyan ősgorilla szinten, vagy sima férfi szinten? :D
2016. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Áhh, az ősgorillátol távol van nagyon!:D hát igazábol nem tudom h milyen az a férfi szint, nem szoktam más férdi hasát nézni!:D inkqbb ilyen véknyan, alig láthatóan, csak nekem közelrő kicsit gusztustalannak tunik!:DD
2016. márc. 28. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor meg hagyd békén :)
2016. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tutii?:D amugy hány éves vagy, ha megkérdezhetem?!:D
2016. márc. 28. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
21 vagyok, engem személy szerint nem zavar, teljesen természetes hogy egy férfin van szőr, főleg, ha nem is olyan erős. Én a helyedben békén hagynám.
2016. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! ;)
2016. márc. 28. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!