Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a...

Hogyan szőrtelenítsem a puncimat, hogy ne legyen szőrbenövés mikor kinő?

Figyelt kérdés

Próbáltam már elég sok mindent: borotválást, gyantázást, és ezekhez alkoholt, sudocream-et, hámlasztót, habkövet, próbáltam borotválni szárazon, nedvesen, Venus 5 pengés bortvával, eldobható műanyag borotvával, érzékeny bőrre való gilette habbal, tusfürdővel, lefelé húzva, fölfelé húzva, egyszerűen a SZŐR MINDIG BENŐ a bőr alá, és nem tudok vele mit kezdeni. A legrosszabb a gyantázás után volt, akkor nőttek be a legmélyebben a szőrök, mivel az mélyebbről szedi ki a szőrt.

Mit ajánlanátok, hogyan tudnék rendszeresen megválni az intim szőrzetemtől úgy, hogy közben ne legyen mindig rengeteg szőrbenövésem?



2016. márc. 20. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Olloval nem lesz tok csupasz de nem nobe
2016. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ne hülyéskedjünk... kérlek olyan tanácsot mondjatok, amivel viszonylag simára leszedem.
2016. márc. 20. 13:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából a bikinivonalamon a legsúlyosabb a helyzet, ott nő be rengeteg szőr.
2016. márc. 20. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen a bőröd, semmi nem fog változtatni ezen. Ne szőrteleníts. Mi a frásznak amúgy is? Miért van minden nőnek ilyen megfelelési kényszere manapság?
2016. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem megfelelési kényszer, de egyszerűen így strandra se tudok menni hosszabb időn keresztül, ha ennyire pöttyös. :( Mellesleg a ti barátnőtöknek dzsundzsás?
2016. márc. 21. 21:57
 6/10 anonim válasza:
0%
A barátnőmnek teljesen sima. Se egy pötty, nincs se benőve a szőr, se pattanás, semmi! Soha nem is volt ilyen. Elég undorító is lenne ha tiszta ilyen lenne. Zuhany alatt leborotválja és annyi. Mindig tökéletes neki. Most is hosszúhétvégén is 4 napon át végig.
2016. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én bnőmnek szőrös. Mondtam neki, hagyja úgy, szebb mint a benőtt piros pöttyes nyúzott bőr.
2016. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha benol a szor en mindig ugy nyomom meg azt a reszt ahol benott a szor mintha egy pattanast nyomnek ki,es szemoldok csipesszel kiszedem..epilalast probaltad? Igaz fajdalmas,es egy ket napig piros pottyos lesz a bor,de azt kremmel megoldhatod meg hideg vizes borogatassal..
2016. márc. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikust ajánlanék.
2016. márc. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
furcsa lesz de én ezt a próblémát úgy oldottam meg,hogy sokáig voltam a fürdőkádban,megpuhult a bőröm,és mikor kiszállta,azonnal bekentem véonyan testápolóval. mikor beszívta,dörzsöltem durva törölközővel. az segített a felső vékony bőrréteget leszedni minden kis benövésről,és csak utána epiláltam elöl. utána semmitsem kentem rá. mindig ezt ismételgettem és mára teljesen szép. nem kell nyilván véresre dörzsölni,csak hogy látszódjon egy kicsit a pirosság. furcsa megoldás,de nekem ez segített
2016. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!