Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a babahajjal?

Mit kezdjek a babahajjal?

Figyelt kérdés
Rengeteg a babahajam.Egyszerűen lehetetlenségnek érzem azt, hogy összekössem a hajamat, mert szanaszét állnak az új kis hajacskák.Ha végre megnőnek, akkor pedig jönnek elő az újak.A hajlakk nem fogja le, sőt még a hullámcsat sem.Egyébként hátközépig erő hajam van.
2016. márc. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegulis ha jol nez ki es laza hatast ad a babahaj, ha osszefogod a hajad, akkor szerintem nem veszes, vagyis nekem ami kiall, az valami ilyesmit eredmenyez. Probaldd hajhabbal vagy talan konnyebb a dolgod, ha nem frissen mosott a hajad.
2016. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is annyi babahajam van, hogy ha hajszárítóval előrefújatom, olyan, mintha egy hosszabb bubi frizurám lenne :D amúgy a hajam, többi része derékig ér. Engem is nagyon zavar, de én nem szeretem a hajlakkot, meg hajhabot. Ezért inkább be szoktam fonni lazábban, és akkor amellett nem baj, ha a fejem körül szétállnak a kisebb hajszálak. Ettől az egész olyan lazának néz ki.
2016. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Probald lezselezni
2016. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sok velük a gond az biztos :D
2016. márc. 26. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, lakk nem fogja be és amúgy is összeragad tőle a hajam, hát még ha zselével próbálkoznék... Én volt, hogy hátul pl. lenyírtam nullással, csak nem tudom az emnnyire észrevehető.
2016. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem merném lenyírni 😐
2016. márc. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!