Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezdjek a hajlenöveszté...

Hogyan kezdjek a hajlenövesztéshez, hogy visszakapjam végül az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés

Vissza szeretném kapni az eredeti hajszínem!

Nagyjából aranybarna színű hajam volt eredetileg, de mindig is tetszettek a vörös árnyalatok. Így hát tavaly decemberben kipróbáltam a mahagónit, idén decemberben pedig a rézvöröst. Időközben egyszer vettem szikrázó világosbarnát, az eleinte eléggé hasonlított az eredetire, csak egy picit világosabb volt, viszont pár hajmosás után nagyon kifakult! A rézvörös úgy érzem, hogy roncsolja a hajamat, a mahagónis jobb volt.

Arra gondoltam, hogy veszek aranybarna festéket, viszont pár hét után mindig kifakul. Attól tartok, hogy most is így fogok járni. Milyen márkájú hajfestéket vegyek, hogyne járjak pórul?

Továbbá kíváncsi lennék, hogy ti hogy kezdtetek bele, nem történt-e az, amitől tartok!



2016. márc. 13. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz. Egy jó szakember kikeveri a hajszínedet, és be is tudja festeni úgy, hogy a vörös ne dobja le
2016. márc. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is novesztem le a hajam. Bár nekem szerencsém van mert hasonló az árnyalat. Szerintem ami fontos hogy mindig szép frissen mosott legyen a haj. Szóval nem tudom mennyire olajosodik a hajtoved de én nem megyek utcára két napnál régebbi mosással. Így nem lesz igénytelen. Egyébként nem rossz hogy legyen be festve olyan színűre mint a gyári de akkor megint festve lesz a hajad. Szóval szerintem inkább moss sűrűn. Ja és nem elengedheto a divat nekünk kedvez mert most divat a lenovesztett hajtő
2016. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!