Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium pattanásokra?

Szolárium pattanásokra?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy úgy vettem észre,hogy a szoláriumtól még több pattanásom lesz mint azelőtt volt.

Tavaly télen a 3 hónap alatt összesen 30 percet szoliztam, mindig maximum 5 percre mentem, szóval nem lehet azt mondani, hogy túlzásba vittem. Mindig is nagyon fehér bőrű voltam, azért gondoltam, hogy kipróbálom ez mennyi fog meg, a napon se igazán barnulok. Akkor is észrevettem, hogy jobban kipattogok, de úgy gondoltam, hogy sok csokit vagy magot ettem.

Viszont most télen egyetlen egyszer mentem 5 percre, és akkor is kipattogtam. Hallottam, hogy valakinél pont ellenkezően hat a pattanásokra, de erre van valami praktika? Vagy tegyek le a szoliról véglegesen?

18/L



2016. márc. 23. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
tegyél le a szoliról azt ajánlom
2016. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szoli nem jó pattanásokra, és a nagyon fehér bőr mindig érzékenyebb szokott lenni, szóval azon könnyen okoz is pattanásokat, szeplőket, újabb anyajegyeket, pigmentfoltokat, bármit. Szóval ha szép bőrt akarsz akkor nem szolizol, hanem minden nap fényvédőt használsz, hogy még a nap se ártson.
2016. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

En eddig mindenkitol azt hallottam, hogy mennyire jo a pattanasokra, de utana olvastam es beleegeti a borbe meg ilyenek..hat elrettento.

2016. márc. 23. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!