Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vagyok ennyire pattanásos?

Dodge kérdése:

Miért vagyok ennyire pattanásos?

Figyelt kérdés

Már évek óta előjönnek apróbb pattanások a homlokomon a menstruáció előtt, azonban 1-2 hónapja ez súlyosbodott. Sokkal több van, állandóan és a szám körül is megjelentek. Nem tudom mit kéne tennem végre hogy enyhüljenek, mert eltűtti tudom hogy nem fognak. Egy kettő mindig marad. Hallottam hogy fogamzásgátló jó hatással van erre viszont én telhesen ellene vagyok a fogamzásgátlók szedésének!

Tud valaki ajánlani valami házi szert ami eltüntetné ezeket, vagy esetleg ötletet adni hogy mitől lehetnek? ( nem váltottam életmódot, és nem idegeskedem többet mint azelőtt )


2016. márc. 17. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás kéne hogy mi okozza, aztán az okokat kell megszüntetni. Száj körüli pattanásoknak több oka is lehet, és ezzel mindenképp bőrgyógyászhoz menj. Ha van rossz fogad kezeltesd. Ha egészségtelenül étkezel, túl sok cukros dolgot fogyasztasz azon változtass.
2016. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!