Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoláriumozás tényleg...

A szoláriumozás tényleg jelentősen javítja a pattanásos arcbőrt?

Figyelt kérdés
ne gyertek azzal hogy az öregíti a bőrt, őszintén válaszoljatok
2016. márc. 9. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

plusz még amit gúgli kidob pattanás és szolárium kulcsszavakra

2016. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem javítja, inkább rontja. A pattanások oka belül van, ha meg akarod szüntetni akkor egészséges életmód kell elsősorban... egészséges kaják, sok víz, semmi cigi, alkohol és hasonlók... külsőleg meg ne károsítsd a bőröd, szolival és semmi mással sem, pl vegyszerek, szárító kencék, zsíros kencék, illatanyagok, stb. Ez mind árt.
2016. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsó: te ezt tapasztaltad? vagy hallottad valakitől? vagy bőrgyógyász vagy? csak érdekel hogy miért jelented ezeket a dolgokat ki.

egyébként nem eszek már tejterméket se, sose cigiztem, rengeteget iszok, nem tudom mi lehet az oka, viszont szárítókrémmel szoktam kenni, szalicilsavat is használtam már, teafaolajat is

2016. márc. 9. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,kozmetikus vagyok.Ront az állapotán kiszárítja a bőrt ezáltal a zsíros-száraz területeket még nehezebb kezelni.
2016. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!